www.sudzibas.lv RD REAL ESTATE NORĒĶINU KĀRTĪBA

RD REAL ESTATE - NORĒĶINU KĀRTĪBA

Neiesaku nevienam uzņēmumam vai pakalpojumu sniedzējam sadarboties ar RD REAL ESTATE, jo uzņēmums rupji sakot "uzmet" . Vārdos un runās izklausās, ka tas ir nopietns katnoris, tiklīdz pienāk maksāšana, tā pazūd, īpašnieks Raimonds Dalderis ir tāds slidens tips, izvairās, neceļ telefonu un domā, ka tādējādi var risināt problēmas. Silti iesaku neielaisties nekādos darījumos, jo mēs naudu gaidām vairāk kā pusotru gadu un vēl neesam visu sagaidījuši! Raimonds Dalderis gandrīz nekad nav uz vietas ofisā un sastapt ir gandrīz neiespējami! Ir tikai tukši solijumi no mēneša uz mēnesi !

ar tādiem vairs nekad nesadarbosimies!

I

L leksa_777 04.01.2018

Zem SIA LT darbojas tāds pats Raimonds Dālderis tel +371 295116990 (SIA RD Real Estate), SIA LT pieder Raimonda sievai , izskatās , ka viss notiek pēc vienas shēmas: no gada sakuma Piestādīt maksimālus rēķinus iedzīvotajam un nemaksāt pakalpojuma sniedzējam (Rīgas Ūdens un Rīgas Siltums, Zemes īpašniekam un t.p.) , pēc tam norakstīt mājas uzkrājuma fondu. Krāpšana LT SIA bija no 2017.gada sakuma, kad valdes loceklis bija Edmunds Grigarovičs, Personas kods 041071-10532, telefons +371 29101330 , Edmunds Grigarovičs steidzīgi atstāja SIA LT 29.12.2017. Apzagti aptuveni 20 daudzdzīvokļu mājas. Tagad jau ir iesniegums Policija par SIA LT krāpšanu. Ja visas mājas uzrakstīs iesniegumus uz Policiju , tad varēsim apstādināt krāpniekus !