AtrisinātaRd Electronics - Slikts serviss

Pirms 2 nedēļām aiznesu savu elektro skuteri uz garantijas remontu jo kautkas bija saplīsis.atdevu viņiem tīru un sastelētu iekārtu . Saņemu ziņu ka iekārta ir atpakal no servisa aizeju un 1.ko pamanīju viņa ir ieziesta ar kautkadu baltu vielu 2. Viņa bija izjaukta un kad jautāju vai viņi man viņu var sastelēt, man pateica brauc ar izjauktu😡😡😡😡😡 nesmu galīgi apmierināts ar to kāda klientu apkalpošana ir viņu veikalā .butu vēlams ka man ierīci atdotu atpakal tādu kādu viņiem aizvedu saliktu.remonta papīrus neparakstīju jo savu preci tāda stavokli viņiem nenodevu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Girts kārtībnieks 06.09.2020

Risināt

08.09.2020

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 17.09.2020

cienijamais klient
Vai Jūs lūdzu varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju par kādu remonta darbu iet runa?mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iesoēja risinat radušos problēmu. Lūdzam sazināties ar mums zvanot uz telefona nummuru 66165555 vai rakstot uz e-pastu [email protected]