www.sudzibas.lv RD Electronics Slikta apkalpošana

Rd Electronics - Slikta apkalpošana

Labvakar !
Gribējām iegādāties RD Eletronics interneta veikalā telefonu ( iphone SE rose gold 36gb). Pēc pasūtījuma veikšanas uz epastu atnāca ziņa , ka pasūtījums pieņemts . Pēc kāda laika atnāk ziņa , ka pasūtījums tiks piegādāts 12.oktobrī , kuru varēs izņemt Jēkabpils veikalā pēc 18.00.
Nākamajā dienā saņēmām zvanu, ka šī modeļa telefona nav veikalā pat Rīga . Jautā vai mēs vēlamies atteikties no pasūtījuma vai vēlamies iegādāties šo pašu telefonu bet citā krāsā un būs jāgaida nenoteiktu laiku. Uz ko sniedzām atbildi nē. Vēlāk mājas lapā uzrakstījām operatoram jautājumu par šo telefonu un sniedzām augstāk minēto informāciju . Atbilde bija sekojoša ka viņš ir pieejams un viņu izsūtīs no cita veikala uz Jēkabpili. Teica paldies par informāciju un atvainojamies ka Jums tika sniegta nekorekta informācija . Uzrakstīja termiņu kad telefons būs Jēkabpilī ( no 17.10-19.10 ). 19.oktobrī atkal pazvanijām uz veikalu . Atbilde bija vienkārša : "Jūsu telefons tika izsūtīts labu laiku atpakaļ " , teicu ka mēs joprojām viņu nesaņēmām uz ko atbilde bija , jums vienkārši jāgaida ziņa no veikala . 20.oktobrī aizbraucām uz veikalu lai uzzināt kur ir pasūtitais telefons . Mums teica ka viņa nav bet redz ka bija jaatnāk 19.10.2018. Teica ka velreiz aizsūtīs pieteikumu un pirmdien vai otrdien būs . Un atkal ( jau šodien) saņēmām ziņu ,ka šī telefona nav un būs jāgaida 2.nedēļas. Mēs sākām skaidroties kas tas ir , kas par bardaku. Viens saka atnāks tad un tad . cits attceļ un trešais saka ka atsūtis . Un atkal iet uz apli. Uz šo mums atbildēja, nu ja mēs saprotam bet tādā telefona vispār nav Latvijā . Ir tikai Igaunijā.
Un tieši šādi gadījas arī ar ledusskapi pagājš rudenī.
Ja nav tādas preces , vai tik tiešām ir grūti izņemt šo modeli no mājas lapas? Vai veikali vispār zin kas viņiem ir pārdodams un kas nav . TAS NAV NORMĀLI!
Ar cieņu Evija

22.10.2018

E

retnuh 22.10.2018

Piebildiisu, ka arii par piegaades laiku nevar vienoties. visu dienu jaasez maajaas un jaagaida zvans, CIKOS. Var pateikt ka no riita lidz veelai peespusdenai jaagaida. Aizgaaju vienreiz uz veikalu, beernam nopirkt auzu tumi, man zvana, peec 1/2 stundas buus. Es saku, kaa ir, bet paguvu laikaa, piecas minuutes nokaveeju, bet kaaroto preci dabuuju. Nepatiik, ka nesaka preciizu laiku, kaa tas ir citos internet veikalos, kuri izmanto so pasu kurjeru.