Rd Electronics

Veikalaa RD ELECTRONICS apkalpojoshais personaals gandriiz vispaar Latviski nesaprot. Pats sliktaakais, ka vinji uz tevi stulbi skataas, it kaa visu saprastu un neatbild. Tikai kad kaut ko pasaki krieviski, ir iespeejams sagaidiit atbildi.

S svetik 04.10.2007

pareizi, taapeec kaa latviski runa tikai laukos ;)

A a 29.12.2007

vo vo kas te kaada Latvija vai?:)

P Patriote 28.01.2008

Vai arī darbinieki ir pilnīgi nejēgas un nav atbilstoši kvalificēti LR likumdošanas normām!:)

A Aļona 02.11.2008

Nav taisnība par to kad RD electroniks personāls nezin latviešu valodā...biju Origo veikalā RD filiāle un mani ļoti labi apkalpoja latviešu valodā...visu labi izsstāstija un parādījaun nebija nekādas lauztās latviešu valodas...tāpēc tas viss ir mifs!!!

B Blind 07.12.2008

Nu varbut ta ari ir pasham besi ka latviski nesaprot, lai gan Jelgava ir normali runa latviski, bet isti nesajedz ko prasa...

A Artjom 23.03.2009

Laikos, kad cilveki brauc prom no si burviga purva, ir japriecajas, ka vispar kads grib stradat, jus latvisie jau nestradasiet par 200 ls.

Protams, tas ir apkaunosi, nu tad ari perciet caur ebay.

Degenerativo mulku, bijuso kalpu, valsts.

E es 10.12.2009

Es biju tai pasaa Origo RD..Un attieksme briesmiiga..visaa veikalaa tikai 1 normals pardevejs..Un uzskatu, ka viniem ir jamak latviesu valoda..Arii Imantas RD..Savadak es prasu latviski, pardeveja neko nesaprot un visu laiku atbild ar Jā, jā..

. ....kl 10.12.2009

Gan jau uzdevi stulbu jautājumu, tāpēc stulbi skatās!!! Uz stulbu jautājumu var atbildēt tikai krieviski, jo tajā valodā ir labi vārdi atbildei :))