Rd Electronics - Krāpšana

Trīs reizes datoru sūtīju uz garantija remontu un visas reizes problēma nebija risināta, bojājums nebija konstatēts. Uz ceturto reizi pateica ka pats esmu vainīgs saleju datoru ar ūdeni. To ka dators vairāk ka trīs Mēneši remonta un es viņu neesmu lietojis nav ņemt vēra. Izkrāpa mani uz naudu. Uzrakstīju sūdzību Ptac. Atkal jāgaida

28.09.2020

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 19.10.2020

Cienijamais klient!
SIA „MK TRADE” paskaidro, ka Preces pārbaudi un diagnostiku veic ražotāja autorizētais serviss un ja autorizetais serviss , Preces diagnostikas rezultātā Precei konstatē bojājumus, kas radušies patērētājam neievērojot Preces lietošanas instrukciju- tad ir pilnas tiesības , atteikt preces apkalpošanu un remontu!
Gadījumā, ja nepiekrītat SIA „MK TRADE” viedoklim, vai autorizētā servisa centra slēdzienam informējam, ka radušos situāciju var risināt pie viena no ārpustiesas strīdu risinātājiem, kas tiek publicēti Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) mājas lapā, un kuri risina strīdus attiecīgajā jomā (Patērētāju tiesību aizsardzības likums 19.1 p., spēkā no 09.07.2015.)
Līdz ārpustiesas strīdu risinātāju saraksta izveidei kā ārpustiesas strīdu risinātājs norādāms PTAC un/vai SPRK (ja attiecīgajā jomā ir SPRK kompetence strīdu izskatīšanā).

G

T Taisnīgums99 02.10.2020

Jus datoraa ielejat uudeni un gribat veel izkraapt bezmaksas remontu? Jums kauns nav?

G gralem 02.10.2020

man ir dokumenti no iepriekšējiem remontiem ka bojājumi nav konstatēti . trīs reizes datoru sūtīju uz remontu katru reizi pa mēnesi. un ūdens parādījies tikai tad kad paprasīju atgriezt naudu. tātad kauna nav jums .
visi dokumenti ir iesniegti PATC

T Taisnīgums99 04.10.2020

kada starpiba cik reizes sutijaat uz remontu ja bojumi nav konstateti? Ka var prasit naudu par savu notashkjiito salauzto datoru veikalam? Ja gribat naudu liekat lombardaa ne jau prasat veikalam!