Rd Electronics - Krāpšana

Pusotru gadu atpakaļ nopirku bērnam hoverbordu. Bērn laimīgs. Pagāja kāds laiks un iekārtu nevar vairs uzlādēt. Laika trūkuma dēļ uz garantiju neaizveda un tā arī palika. Tagad sākās siltais laiks atcerējāties. Radinieks Elektriķis būdams izjauca visu un konstatēja, ka plates jau ir skrūvēts un pārlodētas, lai gan nekādā servisā nav bijis. Tas nozīmē, ka prece ir atdota iepriekš uz garantiju, tam cilvēkam ir iedots jauns hoverbords, bet šis ir salabots un ielikts tirgoties kā jauns. Tā kā esat uzmanīgi pirms iepērkaties šajā veikalā un uzmanīgi pārbaudiet preci.

07.06.2020

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 18.06.2020

Cienijamais klient!
Gadījumā, ja iegādātajām precēm , garantijas laikā ( divu gadu laikā ) rodas darbības problēmas, prece jāiesniedz uz garantijas apkalpošanu jebkurā RD Electronics veikalā, problēmas cēloņu noskaidrošanai. Šajā gadijumā , Jūsu sniegto informāciju nevaram pilnvērtīgi izvērtēt, tai jābūt pamatotai ar autorizētā servisa centra speciālista vai neatkarīgās ekspertīzes speciālista apskati un slēdzienu!

BondsBonds 08.06.2020

Un? Nolažoji ar servisu bet tagad čīksti. Kāda starpība..

A Ag Ag 08.06.2020

Runa iet par to,ka tiek pārdota jau labota prece kā jauna.Un tāpat viņi man garantijas servisu nebūtu piedāvājuši,jo iekārta jau ir bijusi labota,un to ka to nedarīja es,es tāpat nepierādītu