www.sudzibas.lv RD Electronics Garantijas remonts

Rd Electronics - Garantijas remonts

Gribu brīdināt juridiskas personas, kuras grib iegādāties preces RD veikalos, ka būs problēmas ar garantiju. Iegādājāmies planšeti, kura pēc 2 mēnešiem noplīsa. Atdevām uz garantijas remontu. pagājuši 2.5 mēneši, bet nav ne planšete, ne nauda, ne kāda vēstule, kad manta varētu būt gatava. Tā kā neesmu fiziska persona, tad, protams, Patērētāju tiesību aizsardzības likums nedarbojas un to viņi ļoti labi apzinās. Vienīgā iespēja kaut ko atgūt, ir tiesa. viņi ziņa, ka nevienam ar tiesām ķēpāties negribas, tāpēc neklapē ne ar ausi. Varbūt šoreiz būs jāsaņemas un jāvēršas tiesā pēc taisnības.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 23.04.2015

Labdien, cienījamā juridiskā personā!
Diemžēl SIA “MK TRADE” veikala „RD ELECTRONICS” pārdevējiem nav attiecīgo iemaņu preces defekta rašanās noskaidrošanai/identificēšanai. Lai noskaidrotu iespējamā defekta cēloņus, SIA „MK TRADE” piesaista preces ražotāja autorizētos servisa centrus, kuri neatrodās SIA “MK TRADE” „RD ELECTRONICS” veikalos uz vietas.
SIA “MK TRADE” paskaidro, ka starp SIA “MK TRADE” un juridiskām personām pastāv Civillikuma un Komerclikuma nosacījumi, nevis Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumi un no šī likuma izrietošie Ministru kabineta noteikumi.
Gribam informēt, ka garantijas apkalpošanas serviss var ilgt līdz 30 kalendārām dienām.
Taču jāņem vērā, ka garantijas apkalpošanas servisa termiņš var pagarināties daudzu faktoru ietekmē - detaļu pieejamība ražotāja noliktavās, transportēšana, darbs u.c.
Kompānijas vārdā ļoti atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām.
Mēs parūpēsimies, lai mūsu kompānijā šādas situacijas vairs neatkārtotos. Informācija tiks nodota atbildīgajām personām- situācijas izpētei un uzlabošanai.
Cieņā,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
Talr.: (+371) 66165555
e-pasts: [email protected]

O

I ingaa 28.04.2015

Paldies, par rīdinājumu, no šejienes turpmāk ar līkumu

M mimo 14.05.2015

Добрый день! Ситуация следующая: купленному в RD (Маскавас 240) холодильнику чуть больше 8 месяцев. Уже треснул резиновый уплотнитель на верхней дверце холодильника, случайно заметили. Что на это отвечает РД пока по эмейлу: "Данный резиновый уплотнитель является деталью, которая имеет срок износа в зависимости от использования/эксплуатации." То есть, тем самым, заявляя покупателю, что срок резинового уплотнителя менее года.Я правильно понимаю? И предлагает произвести замену самого уплотнителя(30 евро)+работа мастера(30 евро) Итого-60 евро. Работа мастера при необходимости.Наверное, я каждый день меняю эти уплотнители и профи в этом деле. Спасибо РД за "отличный" гарантийный сервис. Что хотелось бы добавить.Будем составлять и прасиюма пиетейкумс и делать экспертизу, если понадобится. Но клиентов вы теряете, с таким отношением.
П.С: всё хорошо, когда не возникает проблем.чуть проблема, масса причин и отговорок. тогда поясните мне ещё такой момент. что даёт ваша"гарантия+" за дополнительную сумму, которую любезно предлагают ваши продавцы-консультанты? хорошо, не купили. уверенна, был бы аналогичный ответ. да и разница 2 или 8 месяцев, видимо, не имеют значения. а фразу "является деталью, которая имеет срок износа в зависимости от использования/эксплуатации" можно применить абсолютно к любой детали нормально используемого холодильника. и тогда гарантию "2 года" тоже можно оспаривать? ещё раз спасибо за сервис, рд.

L Linda Lūse 05.10.2017

Es arī par tiesu, laiks tam man ir. Apriebusies šitā bezkaunība.
Kā Jums beidzās?