Rd Electronics - Garantija

Pilnīgs musars tas garantijas serviss. Nopirku elektro skūteri. Pagāja knapi mēnesis un nosprāga tas aparāts, jo iesmērēja lietotu. Pēc trīs mēnešu remonta man izsniedza jaunu un šoreiz bija jauns.
Nobraucu pus gadu maksimums un šeku reku aparātam vecie niķi. Atkal devos uz garantiju. Solījās 14 darba dienu laikā dot atbildi kas un kā. Nu un 14. Dienas plkst 17.20 (darba laiks līdz 18.00) šie zvana un Saka, ka būs jāgaida atbilde vēl nedēļu. Pilnīgs musars. Neiesaku Rd Electronics nevienam un nekad!

28.09.2020

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 19.10.2020

Cienijamais klient!
Bez servisa centra meistara preces apskates/diagnostikas rezultātiem nav iespējams noteikt iespējamā defekta cēloni.
Iespējamā defekta cēloņa konstatēšanai - ierice tiek sūtīta uz ražotāja autorizeto servisa centru diagnostikas veikšanai.
Preces diagnostika aizņem noteiktu laika periodu.
atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām!
Paldies

K

Divi dažādi skūteri un "nosprāga"? Ja tik ļoti esi pārliecināts, ka pats neesi pie vainas, tad raksti uz PTAC, lai viņi nozīmē neatkarīgu ekspertīzi. Bet ļoti dīvaini. Es savu skūteri pirku RD pirms 3 gadiem, nobraukums - 3286 km un nekādu problēmu.

K Krists 28.09.2020

Rīt arī noteikt sazināšos ar PTAC.
Divi dažādi skūteri un nosprāga.

O OOOOOOOoo 28.09.2020

Šie ninebot mirst lljU pie pirmajiem 1000km. Ne tikai tev, bet. Īsiem. Reti kuram izdzīvo virs 1000

K Krists 16.11.2020

Atgrieza beigu beigās naudu

G gadalaiks 29.09.2020

RD neražo skūterus. Tas, ka nosprāga tie skūteri, NAV RD vaina!
RD ir tikai tirgotājs, kurš, sazinoties at izplatītāju, tad arī maina brāķa preces.

Brāķēta prece jebkurā veikalā būs brāķis.