www.sudzibas.lv RD Electronics Attieksme un ne tikai

Rd Electronics - Attieksme un ne tikai

Šajā veikalā iegādājos portatīvo datoru Samsung R40. Sāksim jau ar to, ka oriģināli šim datoram līdzi ir jānāk operētājsistēmai Windows Vista Home Premium. šis veikals piedāvāja tikai Home basic. Labi, tas vēl būtu sīkums, jo pastāvēja iespēja to uzzinot no datora atteikties. Bet turpinājums ir murgs.Tiklīdz datoru pirmo reizi ieslēdzu, tieši pēc mēneša, pilnīgi no zila gaisa tas nobruka.Vienkārši. Un bija nepieciešams to pārinstalēt izmantojot līdzi doto system recovery disku.Kad man tas beidzot izdevās, tikai pieprasīts lai ievadu reģistrācijas numuru.Tas atrodas uz datora uzlīmes.šis reģistrācijas kods diemžēl nederēja.Respektīvi, uz uzlīmes speciāli bija norādīts nepareizs kods, kā rezultātā man nācās nest to uz veikalu, kur uz mani paskatījās kā uz garīgi nepilnvērtīgu, nicinošā tonī mēģināja ieskaidrot ka es acīmredzot neko nesaprotu un uz pusstundu datoru vispār aiznesa prom.Kad tas tika atnests atpakaļ, pieejas kods jau bija ievadīts un no manis noplēsa 30 Ls. Velns parāvis! Kas tas ir par murgu ka šitā jāčakarē cilvēki? šaubos vai ir legāli uzlīmēt nederīgus reģistrācijas numurus, tikai veikalā paturot īsto! Publisks FUI šim veikalam, nekad vairs dzīvē savu kāju tur nesperšu un veikala vadība varētu būt pateicīga, ka par tādu izņirgāšanos negriezos pie juristiem!

G

A Alise 09.07.2008

nederigs bija disks/installacija!!!
uzlimes lime rupnica !!!
taksto Elkor tevi chakareja

G Gita 09.07.2008

es arī tā sākumā domāju, bet kā tad veikals varēja atrast īsto kodu? Tā mistiski? Un ja instalācijas disks nebūtu derīgs viņiem nevajadzētu man to pateikt? turklāt vēl nemaz man neparādot un nepaskaidrojot, tikai pateica, ka tas kods bijis derīgs, tikai es esot pārāk stulba lai viņu ierakstītu! Diemžēl datortehnikā es nu stulba galīgi neesmu! un domāju neviens nav tik debils lai nemācētu norakstīt kodu no uzlīmes..vienkārši tā attieksme jau vien.ka pat nepasaka par ko man bija jāsamaksā 30 ls.

T Them 10.07.2008

Tas uzlimes nak no rupnicas, un disks ari, mainit operetaj-sistemu - nevienam nav vajadzibas, pie tam, pameginiet noplest to uzlimi, gribetos redzet, ka Jums izdotos pec tam to kaut kur citur pielimet...Pa tiem 30Ls - es tos pardevejus varu saprast, jo kad atnak cilveks, kas neprot kaut ko un pie tam vel kliedz, ka visu zin un prot - pati esat vainiga.

D Dic 10.07.2008

Ka var plest 30 Ls par to, ka jaatrod pareizs kods? Pieci, desmit lati, bet...

S someone 10.07.2008

Jaa man ari ir gadijies dzirdet, ka veikalos ir kaut kadi citi pieejas kodi, kuri vienigie der, ja nobruk operetajsistema, ka tie uz uzlimes biezi vien nav istie. Izklausas divaini, bet ta medzot but, to pat atzina taa pasa veikala darbinieki. Un tas, ka veikalos pardevejiem biezi vien ir tada attieksme, ka vinjiem vienigajiem taisniba un klients neko nesaprot ari ir loti izplatita paradiba, it seviski RD Electronics veikalos, lai cik paradoksali tas ari nebutu, nakas ar to sastapties visbiezak.

S sab 11.07.2008

Man un manai draudzenei bija tada pasa situacija. Bet mums ir HP un nopirktas dazadas vietas. Bet mums abam bija Vista Home Basic un are pagaja menesis un operetajsistema sabruka. Man liekas, ka veikalam seit nav nekadas vainas.

H Helmuts 11.07.2008

Nu nezinu es pirms gada nopirku arī portatīvo internetveikalā kurā bija operetajsistema Vista Home Basic ieslēdzot pirmo reizi vins lika lai uzliek valodu kuru vēlos un talāk viss aizgāja automātiski un vēl šodien viss iet ideāli un tas dators maksāja tikai 430ls

D Danjka 11.07.2008

Laikam ur tiešām bija kāda vaina datoram un darbinieki nolēma nogriezt vairāk naudas tāpēc ka jūs viņiem nervus čakarejāt. Price list jāskatās! Neizskatās ka jūs to skatījāties. Bija jāpieprasa paskaidrojumi kāpēc tā un ne citādi.

L lauris 18.03.2009

cūcība nu!!! man ir līdzīga problēma, zvanīju uz windows tie man saka ka jāiet pie pārdevēja jo man arī laikam ir nepareiza uzlīme vai disks bet līdz ko izlasīju šos komentārus 30ls.!!! nezinu ko lai dara?? kaste arī smaga!

A atrisini 18.03.2009

Labaak peerc preces www.atrisini.lv, kur shobriid visaam preceem atlaide -83% un cenas no 1 Ls!
Visiem datoriem komplektaa naak instalaacijas diski un garantija 2 gadi.
www.atrisini.lv

M Maris 01.08.2009

vispaar jau veikalaa paardod produktu, shajaa gadiijumaa datoru, nevis kofiguraaciju. datorus tirgoju un remonteeju 10 gadus UN shiis uzliimes uz datora naak no ruupniicas, nevis veikalaa paardeveejs vinjas liime.
otrkaart uz taas uzliimes produkta nr. ir tik viegli paarskatiities, kaut to pashu 6 sajaukt ar G.
logjiski, ja viena blondiine atnaak uz veikalu un saak breekt uz paardeveeju, kas kaa pati domaa ir datorgjeenijs, kas izgaajusi Word un Excel kursus, tad taadu vajag draazt un draazt. ja pati stulba, tad lai par to arii maksaa.

N Normunds 06.06.2010

Nopirku RD electronics veikalā Ganību dambī JVC videokameru. Instrukcija bija 6 valodās, neviena no tām nebija latviešu! Nebija ne angļu, ne krievu valodā, toties bija vai visās balkānu valodās!