www.sudzibas.lv RaWood Krāpšana

AtrisinātaRaWood - Krāpšana

Neiesākam ar šo uzņēmumu sadarboties it sevi ski ar šīm divām personām Raivi slavieti un jāni slāvieti viens brālis otru piesedz un uzmet visu ko var uzmest. Sakot ar klijentiem, sadarbības partneriem, veikaliem un pašu kolēģu, darbinieku vai investoru apkrapsana. Vairak, sīkāk info tika nosūtīti fb, delfi, tvnet un visām kompānijām uz mājas lapām kuras nodarbojas ar kokmateriālu, kurināmo biznesu. Jo viņiem kauna nav, tad šis kauns dārgi izmaksas šiem saucamajiem biznesmeņiem.
Kā apliecinājums jau ir kā neviens uzņēmums izdzirdot šo uzņēmuma nosaukumu nevēlas ielaisties vai ko bez samaksas dot. Tik mēs privātie uzticamiem bet beigu beigās esošām apkrapti.
Radām arī ievākuši no citiem darba veicējiem info par to ka nav samaksāts par darbu padarīto tūkstošiem, ka ir investori kurus viņi arī apmānījuši. Ja jau tik tālu tad jau paši savu miesīgi mati var apmānīt. Vairāk būs pieejams visos soc. Tiklos foto un viss pārējais.

12.12.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta luxcar.lv 17.12.2022

Sveicināti!Lūdzu Jūs dota brīdī izņemt sūdzību par SIA Rawood jo daļēji esošām vienojušies par problēmas risināšanu.Tikamies klātienē parunajam,izmaksāja daļu,kā apliecinājumu ka turpmāk tiks veikta saistību izpilde un sadarbība.Dota brīdī daļēji ir sūdzība ir atrisināta un lūdzu izņemt šo sūdzību.

L

W wwoki 12.12.2022

nopublice foto te

L luxcar.lv 14.12.2022

Drīzumā būs arī citos portālos pieejams viss pārējais šeit foto nevaig pagaidam

L luxcar.lv 08.01.2023

Diemžēl nevar ticēt un pa labam rast risinājumu ja nav uzticības...