www.sudzibas.lv Raivis Krebs Celtnieks|dzerajs

Raivis Krebs - Celtnieks|dzerajs

Raivis Krebs 1983.o4.17. ir nekodigs celtnieks ar 9klasu izglitibu. Iedodu vinam avansu un vins pazut-dzerstas apkart pa teiku, um melo, ka ir" slims". kriminali sodits...... taka neceriet, ka vins stradas oficiali un ir parada loti daudziem cilvekiem naudu. fiziski ir aizkaris savu mati un busbrali. To man par vinu stasta kaimini. gul ar pagalma narkomanem:} taka skatieties ,ko nemat darba! lai jums jauka diena:} P>S> var atrast drugiem.lv Raivis krebs {pec bildem var daudzko pateikt}

R

T terjers 30.08.2012

Nūūū un ko ta naudu devi? Tikko pamodies, ka šis tik negodīgs? Te kaut kas nav tīrs...vai tik nav greizsirdība pret pagalma narkomānēm? Ne ko, Rozālij?

J John Walkeere 30.08.2012

Kā tad Raivis var būt "NEKODĪGS" - ja jau daudz kož (dzer), tad jau būtu teikusi "KODĪGS".
Un kas tas par "BUSBRĀLI" - laikam Raivim bralis ir busiņš vai outobuss, vizdrīzāk, ka tā, ja jau narko!

P.s. Rozālij - ka tik tu pati ar viņu nēesi gulējusi, ja tik daudz zini par Raivi. Un tu tiešām esi Kaza ar lielo "K" - ja tik daudz zinot vēl devi savam mīļotajam Raivim naudu avansā.

K konfekte 02.09.2012

Tas john walkeerei un terjeram;) Tāds tādu aizstāv! Manuprāt, ja šis cilvēks te ir ielikts, tad viņš tiešām ir ļoti nelabs cilvēks. Es paskatījos šā cilvēka profilu draugiem.lv nja, tadas bildes:0 fuj

K konfekte 02.09.2012

P.S. Tik jauns un jau tā nodzēries. Šo vīrieti jāsūta uz klosteri...attīrīties, jo viņu ir apsēdis pats LELABAISSSS!

J John Walkeere 02.09.2012

Konfektei!

Kārtējais variants, kad viena no Teikas palaistuvēm uzzina kā strādā internets un tad cenšās aizstāvēt savu pudeļbrāli!
Lai jauka dienu jums abiem ar Raivi Krebu (uzvārds jau vien liecina par novirzēm).

Un jā - Konfekte, tiec galā ar savām iekšējām un ģimenes problēmām un tad raksti kādam kaut ko - Tu tiešām zini par ko iet runa...

K konfekte 02.09.2012

1.Man ar šo rakstu NAV nekāda sakara. Esmu cilvēks no malas. Tu john walkeer laikam dzer ar populāro Raivi krebu un d*** vinu d*r*ā:) ja jau ta viņu aizstāvi. Starpcitu, es neesmu nekada Teikas palaistuve un Rīgā nedzīvoju. Tu laikam john walkeer atkal spried pec sevis. VISS BEIDZU, jo šajā saitā ir daži komplicėti vīrieši;D kuriem neviena normāla sieviete nedot. Urrāāā!

I ilisko4 19.12.2013

Varu ieteikt labu meistaru ja ir vai bus nepieciesamiba un piedavam tagad kas bija pirms nedelas vel iedeva ziemassvetku atlaides Par remontu, kas nebija mazas... tiesam biju apmierinata ar vina sniegumu. Seit bus meistara e.pasts, [slēpt]@tvnet.lv

Ps ... Vienkarsi Rakstu, jo mekleju ko citu bet uzspiedas sita sudzibas sadala. Sagadisanas, bet patikami ka varu ko ieteikt.
Priecigus Svetkus un Laimigu Jauno Gadu !

R raivis krebss 05.01.2017

visam ticat ko raksta. ja kadam kas sakams man raivim krebsam sutiet draugos vestuli parunasim