Raimonds Trokša, Pro-Activ Sia, Enter Latvia, - Krāpšana

Raimonds Trokša un Klinta Gangnuse darbojas reklāmas uzņēmumos PRO - ACTIV SIA un ENTER LATVIA SIA. 2015. gada vasarā mūsu poligrāfijas uzņēmums veica liela pasūtījuma izpildi kur gala patērētājs bija viens no Latvijā pazīstamākajiem dator tirdzniecības veikalu tīkliem - līdz šai dienai neesam saņēmuši apmaksu, esam apzinājuši arī citus uzņēmumus - tai skaitā arī šī pasūtījuma izplatītājus - arī Te apmaksa nav saņemta! Raimonda Trokšas un Klintas Gangnuses - shēma ir vienkārša - saņemt darbu un samaksu, savukārt piegādātājam atrunāties ar to ka gala klients nav veicis norēķinus.

Sākumā Raimonds Trokša liekas pretimnākošs - kurš saka ka tūlīt visu nokārtošu, tūlīt braucu, jau braucu, aizkavējos bet braucu, jurists slims ar gripu, jurists gatavo dokumentus utt! :)

Tuvākajā laikā ierosināsim PRO ACTIVE maksātnespēju, un mēģināsim Raimondam Trokšam un Klintai Gangnusei ierosināt krimināllietas par krāpšanu un apzinātu uzņēmuma novešanu līdz maksātnespējai.

Lūdzu visus kuri ir cietuši no Trokšas un Gangnuses darbībām sazināties, veidojam kreditoru klubu!

U

U up 02.03.2016

Abu valdes locekļu fotogrāfijas

A Andris_Jurgens 02.03.2016

Sākotnēji likās labs klients, kas strādā ar saviem klientiem un izvieto darbus. Nekas neliecināja, ka varētu izveidoties situācija, ka viņš saņems naudu no gala klienta un nenorēķināsies ar piegādātāju. Aizbildinājumi, ka VID nobloķējis kontu ar klienta ieskaitītu naudu, likās ticami, jo tā nereti notiek. Tikai izrādās, ka klients naudu ieskaitīja kontā mēnesi pirms konta bloķēšanas...

G gunts 02.03.2016

Nezinu.....man liekas, ka jums te kungi ir kādas privātas darīšanas, par ko te tagad izplūstat. Es ar Raimondu strādāju jau 4 gadus, un nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt. Pasūtījumi lieli, apmaksa laikā, ir reizes, kad arī samaksā pirms noteiktā apmaksas termiņa. Tīri mans subjektīvais viedoklis.. kādam kautkur kāds pārgāja pāri ceļam, un tagad visiem spēkiem cenšas sevi attaisnot. Ok, VID bloķēja kādam kontu, nu un!? Tā notiek ikdienu n tajiem uzņēmumiem. Vai tad LR likumdošanā noteikts, ka kādam ir nauda jāpārskaita uzreiz tai dienā, kad ir ieskaitījis klients!?? Uzņēmējdarbībā ir daudz citas izmaksas kas ir jāsedz, un te ir nevietā teikt, ka klients ir jau bijis pārskaitījis. Galu galā tās ir ražotāja un pasūtītāja saistības, nevis pasūtītāja klients ir jāpin iekšā. Veiksmi jums kungi risinot šo jautājumu, bet es ar mieru Raimondam palīdzēt šai situācijā.

A Andris_Jurgens 03.03.2016

Speciāli priekš gunts atbilde uz šo: Vai tad LR likumdošanā noteikts, ka kādam ir nauda jāpārskaita uzreiz tai dienā, kad ir ieskaitījis klients!??

Ja rēķins ir kavēts vairāk kā 120 dienas un pienācis apmaksas termiņš nākamajam rēķnnam - pavadzimei, kurā ir norādīts apmaksas termiņš, tad par kuru uzreiz dienu te iet runa?

S stone 03.03.2016

Mēs ar Pro-Activ sadarbojamies tikai mazliet vairāk kā 2 gadi. Arī piekrītu Gunts, ka nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt ne par uzņēmumu, ne par Raimondu personīgi, par cik mūsu sadarbība ir abpusēja, tad teikšu, ka vienmēr viss ir laikā un augstā līmenī. Gan padarītie darbi, gan apmaksas. Šī sūdzība ir ielikta anonīmi, bet iemetot guglē Andris Jurgens (kurš ļoti labi pārzin šo lietu), mēs nonakam pie SIA Corporate, jeb United Press tipogrāfijas. Zinot, kas ir šī uzņēmuma komercdirektors, jeb valdes loceklis, cilvēks ne ar to labāko slavu pilsētā, tur visādi var būt. Kaut vai pats fakts, ka 2015. gada vasarā SIA Pro-Activ un SIA Enter Latvia veica lielu poligrāfijas pasūtījumu. Mēs ar Enter Latvia arī strādājam, apskatoties UR, Enter Latvia ir reģistrēts 2015. gada oktobrī, tad jautājums ir kā 2015. gada maijā šis uzņēmums varēja veikt pasūtījumu!?:) Kautkas jums te džeki nelīmējas kopā:) Manu prāt te iet cīņa par kautkādiem klientiem vai c. lietām.

U up 03.03.2016

Ciņas par klientu nav - lieta ļoti vienkārša: PRO ACTIVE nodrukāja avīzi priekš - viena no LV pazistamiem datortirdzniecības tīkliem, pasūtītājs samaksāja, mēs kas ražojām un tie kas izplatīja naudu nesaņēma (ap. 13 000 eur kopā).. un mēs neesam vienīgie! :))

U up 03.03.2016

Man tikai interesanti - kā tu varēji zināt ka pasūtījums tika veikts 2015. gada Maijā ? Vai tik zem "Stone" Neslēpjas pats Trjoškins ??? :D :D :D

I imaging print 03.03.2016

PRO ACTIV, Raimonds Trokša nesamaksāja arī mums, tā kā augstāk minētie apgalvojumi par Raimonda labo slavu ir pašsacerēti... Pasūta darbus kad jāmaksā sākas solīšana un atrunas..
Enter Latvia ir viņa jaunais SIA caur kuru apkrāps nākamos ražotājus. Esiet uzmanīgi un strādajat tikai ar piekšapmaksu.

G gunts 03.03.2016

Nezinu, kā jau teicu, mums viss kārtībā. Tagad, kad atklājās, ka tas ir United Press, manas aizdomas vēl vairāk apstiprinājās, ka tur lieta nav tīra, kā jau Stone minēja par šo uzņēmumu.Tagad es nojaušu arī par kuru izplatītāju iet runa, jo tas arī ir ļoti saistīts ar šo tipogrāfiju. Es tikai nesaprotu to, par ko komentēja Stone, kā Enter Latvia varēja veikt pasūtījumu maijā!? Es negribu nevienu aizstāvēt vai nomelnot bet te kautkas neiet kopā. Un par Enter Latvia man ir cita informācija (kas ir šī uzņēmuma reālais īpašnieks) neskatoties uz to, kas rakstīts UR. Bet tas nav šis temats. Ņemot vērā uzņēmumu, kurš iesniedza šo sūdzību, man tiešām ir vēlme iesaistīties lai palīdzētu Raimondam. Ps. United Press un tā vadībai: vecās lietas tik ātri neaizmirstas.

I imaging print 03.03.2016

Gunts mūs ar apkrāpa ko te teiksi ?? Godīgais Raimonds nav tavs radinieks ?

G gunts 03.03.2016

Nē, radinieki neesam gan, esam tikai sadarbības partneri.Apkrāpa, tas ir tikai vienpusējs jūsu viedoklis. Vēl jo vairāk jo United un jūs esat savā starpā labi pazīstami uzņēmumi. Par cik Raimonds darbojas arī lielformāta jomā tad varbūt jūs ar United Press vēlaties sadalīt viņa klientus? Jo no viena sava cita sadarbības partnera es esmu saņēmis kādu laiku atpakaļ tādu informāciju, ka Imaging print (AP Print) piekop tādu taktiku sadarbībā ar reklāmas aģentūrām , kamēr viss ok tad drukā visu, bet tiklīdz nespēj piedāvāt vairāk cenu, ko dod citi ražotāji, tā uzreiz iet pa tiešo pie klienta iepriekšējo sadarbības partneri pastumjot malā.

I Imka 03.03.2016

Papētot stilu kā rakstīts, secinājums kad Gunts un Stone viens un tas pats cilvēks (varam tikai minēt kurš).
Piem. Kā Raimonda sadarbības partneri var zināt par pasūtījumu 2015gada maijā, ja tas nekur nav minēts. Pirmajā ierakstā ir minēts gadalaiks "2015. gada vasarā mūsu poligrāfijas uzņēmums veica liela pasūtījuma izpildi"

Raimonds Trokša meloja mūsu menedžerim par to, kad viņam esot sava Lielformātu drukātava, bet beigās izrādījās ka viņš drukā mūsu darbus pie mūsu esošā klienta kuram arī ir parādā.

Raimond tu radīji grūtības 9000EUR apmērā.........

Latvija ir maza un Zeme ir apaļa.
A.c Imants SIA Corporate

I imaging print 03.03.2016

Raimond, beidz murgot un ej strādāt labāk, lai nav jāzog nauda no cietiem, saprotu kad tas tomēr nav viegli, bet Tu pamēģini. Sēdi te zem slēptiem vārdiem ( GUNTS, STONE ) un kaut ko taisnojies. Nozagi tad nozagi turi muguru taisnu un lepojies ar padarīto, nevis te pierādi kad visa pasaule pret Tevi sazvērējusies

U up 03.03.2016

Gunts ir Trjoškas čoms (iespējams viņiem ir "Tuvas" attiecības) bet zem "Stone" slēpjas pats Trjoškins! :D

L Loud 03.03.2016

Njaa

O ozors 04.03.2016

Par cik es arī esmu no poligrāfijas industrijas, un arī sadarbojos ar Pro-Activ, tad vēlos izteikt arī savu viedokli, par augstāk rakstīto. Mūsu sadarbība ar Pro-Activ ir vairāk kā 2 gadi. Apmaksas notiek, protams ir gadījumi, kad aizkavējas kāda pavadzīme par kādām pāris dienām, bet tā ir normāla situācija. Raimondu personīgi labi pazīstu tikai apmēram gadu, jo līdz tam ar viņu strādāja mana projektu vadītāja. Nevaru neko sliktu pateikt, solījumus pilda. Ļoti pretīmnākošs, ja jārisina kāda problēma, jo ir bijušas arī reizes, kad mēs esam pieļāvuši kādu kļūdu. Kāpēc tieši jums radosies tāda situācija, nemāku komentēt,esmu pārliecināts, ka paši arī kautkur vainīgi. Ja protams šī situācija atbilst patiesībai. Esmu informēts arī par Pro-Activ problēmām saistībā ar nodokļiem (kontu), zinu, ka Pro-Activ paši gatavo pieteikumu maksātnespējas iesniegšanai. Manas domas par visu šeit notiekošo ir tādas, ka sūdzības.lv un citu šādu portālu izmantošana ir tirgus tantes līmenī, kas ir nopirkusi suluspiedi internetā, bet sula nesanāk tik garšīga, tagad rakstu sūdzības.lv. Godīgi sakot esmu pārsteigts, ka United Press ir šāda līmeņa uzņēmums, kautgan vairs par to nebrīnos. Pirms kāda laika arī mēs saņēmām vēstuli no Poligrāfijas asociācijas par Pro-Active. Ok, lai visi uzņēmēji arī izvērtē, vai sadarboties tālāk ar Pro-Activ vai nē. Turklāt iesniegs Pro-Active maksātnespēju, tad ejat pie administratora ar savu prasību (ja vien to varat pamatot) un kārtojat tālāk lietas kā uzņēmējam pienākas. Tās ir manas, kā cilvēka, kurš jau vairāk kā 10 gadi ir šai jomā, domas.

kapēc nevar komentēt?

Komentāri strādā?

G gunts 04.03.2016

Nu džeki jūs laižat:) Vakar es biju radinieks, čoms. Šodien jau esmu Raimonds un plus vēl kāds Stone. Laikam mans teiktais aizskāra, ka tā cepaties. Veiksmi jums!

U up 04.03.2016

Raimond Trokša - ej strādāt!

O ozors 04.03.2016

Kautko gļuko portāls. Skatoties uz rakstīto saturu, mani secinājumi. Esmu no poligrāfijas biznesa. Ar Pro-Active arī strādāju nepilnus 2 gadus.Darbi ir gan lieli gan mazi. Norēķini: laicīgi, gadās dažreiz kavējumi līdz nedēļai, bet tas ir tikai normāli, ņemot vērā apkārt notiekošo situāciju. Raimonds: nekādu pretenziju nav, personīgi viņu pazīstu apmēram gadu, jo līdz tam ar viņu strādāja mana projektu vad.Esmu lietas kursā par Pro Active nodokļu problēmām un konta bloku. Kā arī zinu, ka Pro active gatavo paši pieteikumu maksātnespējas iesniegšanai. Par visu te notiekošo varu teikt, ka šis pasākums ir tirgus tantes līmenī. Kura internetā nopirka sulu spiedi, bet sula sanāk negaršīga, nu rakstīšu sūdzības lv. Negribu nevienu nosodīt, bet godīgi sakot esmu pārsteigts, ka United Press ir tāda līmeņa firma un pārejie arī, kas te piedalās. Asociācija visiem izsūtīja vēstuli, brīdināja, nu lai tagad arī katrs izlemj, vai sadarboties ar pro active, vai nē. Pro-active iesniegs maksātnespēju, ja to atzīs, tad arī vēršaties pie administratora ar savām prasībām, kā uzņēmējam pieklājas (ja protams tādas pastāv). Jo šis balagāns tiešām liecina par uzņēmumu līmeni, kādā tiek kārtotas lietas. Es nevienu neaizstāvu, bet secinājumus izdariet paši.

O ozors 04.03.2016

vai nu nemāku apieties, vai kautkas nav kārtībā. Sākumā nevarēja pievienot nevienu komentāru, bet tagad tie dublējas

L Loud 08.03.2016

Labdien.
Lai neteiktu, ka es esmu anonīma persona, tad stādos priekšā. Mani sauc Jānis Spunde, esmu Luod agency valdes loceklis. Izplatījām avīzi, kas bija domāta AS Capital mārketinga vajadzībām. Par pirmo avīzi samaksu saņēmām, jo bija jāizplata nākamā, bet par nākamo nu jau gaidam no pagājušā gada novembra. Līdz šim ir izteikti dažādi aizbildinājumi. 1. Klients AS Capital nav norēķinājies; 2. Raimonds ir slims; 3. Raimonds ir izbraucis uzstādīt banerus utt celtniecības lielveikaliem (ko būtībā būtu jādara darbiniekam, nevis valdes loceklim); 4. Grāmatvede pārskaitīs... Turpinājums īsumā ir tāds, ka Raimonds nav saņēmis rēķinu (nosūtam to atkārtoti) Pēctam tiek bloķēts konts un piedāvā samaksu skaidrā naudā vai no jaunās kompānijas. Pieņemam samaksu no jaunās kompānijas, bet izskatās, ka arī jaunajai kompānijai ir problēmas ar norēķiniem, jo samaksu neesam saņēmuši. Aizbildinājumi, aizbildinājumi un nekas vairāk.

L Loud 08.03.2016

Es šo visu varētu detalizēti šikāk aprakstīt, bet tad tas pārvērstos par tādu stāstu līdzīgu anektdotei...

Ar cieņu,

Jānis Spunde
Luod agency SIA
Valdes loceklis

E extreme6 14.03.2016

Labvakar visiem entuziastiem. Netīšām manās acīs nonāca šis raksts un šie komentāri. Neesmu saistīts ne ar Pro-Activ, ne ar tā vadību. Teikšu uzreiz, ka neesmu no poligrāfijas, bet gan no citas nozares. Vienu vārdu sakot, sekli ir visi šie raksti un jūsu komentāri. Ļoti patika "ozors" komentārs, kas nolika visus savās vietās. Ziniet, es arī varētu piereģistrēties te ar n-tajiem vārdiem un rakstīt rakstus un komentārus par katru no jums. Papētot mazliet uzņēmumus, cilvēkus, kuri te raksta pret Pro-Activ vadību, acīmredzami, ka tie ir ļoti saistīti savā starpā uzņēmumi. United Press tipogrāfija, Loud agency, Imaging Print un c. Man personīgi arī ir debitori, kas 2 gadu laikā pārsniedz 25 000 eur. Bet atšķirībā no šiem kantoriem, es nekad neko tādu nerakstītu, jo tas parādītu mani no sliktākās puses manu klientu acīs. Kā jau "ozors" teica, ja jums ir dokumenti, kas apliecina jūsu saistības, tad ejiet pie admina un izvirziet savas prasības. Ja jums nekas nav, tad tā ir tukša salmu kulšana. Manas personīgās domas, ir, ka neviens sevi cienošs uzņēmējs te nekad ne par vienu citu neko nerakstīs. Ja personīgi man būtu kādas saistībās ar kādu uzņēmēju un es redzētu, ka viņš ir tik vājš, ka raksta te.... Es nekad, principa pēc ar viņu necenstos nokārtot saistības.Tas ir tikai mans viedoklis. Tiešām skumji, ka Latvijas uzņēmējiem ir sūdzības.lv līmenis. Kautgan diez vai šos var saukt par uzņēmējiem, jo personīgi es diez vai izmantotu, vai citiem ieteiktu izmantot šo, te uzņēmumu pakalpojumus, kas nomelno citu uzņēmumu.
Ar labvakaru.

un tu esi kas ??? Atkal troska pats druka kometnus ?