www.sudzibas.lv Radījums - Nekā personīga Kas maksā, tas pasūta mūziku!

Radījums - Nekā personīga - Kas maksā, tas pasūta mūziku!

Neesmu Lattelecom darbinieks !!!

Liela bija mana vilšanās, kad kārtējo svētdienu sagadīju pie TV skatoties savu iemīļoto raidījumu pa TV3 - Nekā personīga . Ar nepacietību gaidīju, kad atklās jaunas nelikumības, pieķers kādu amatpersonu zogam. Bet NP 28.02.2010 raidījumu iesāka ar Lattelecom nomelnošanu - "Digitālās televīzijas signāls nav uztverams pat Bauskā".

Sižetu var noskatīties internetā - http://www.tv3.lv/content/view/8044/282/

Žēl, ka TV3, kas pieder Modern Times Group un arī tam piederošais Viasat mēģina visu laiku celt brēku, ka tagad tirgū ienākot Lattelecom Virszemes TV iestāsies pasaules gals. Internetā to vien dzird, nav labi tas, nav labi šitais. Daļēji jau arī saprotu Modern Times Group - konkurence nav laba. Labāk lai paliek Analogā TV un tiem, kas to nevar uztvert, vai grib skatīties labākā kvalitātē - uzstādīsim satelīta šķīvjus. Bet, kas tad tos ņems, ja LTV1, LTV7, TV3, TV5 un LNT var skatīties bez maksas. Tā vietā, lai piedāvātu labākus līguma nosacījumus, samazinātu cenas - labāk nepatiesi apmelot konkurentus. Vēl pretīgāk ir tad, ja to dara žurnālisti. Vai tad Jānis Krēvics, Ilze Jaunalksne un Odita Krenberga ir pērkami Modern Times Group propagandisti? Tad jau nākamais karjeras pakāpiens būs TP pozitīvisma kampaņās. Esmu vīlies...

Dažas piebildes par sižetu.

1. Dekoderi sastopami plašā tirdzniecības tīklā.
-Un protams, ka NP iegriežas Maxima. Varēja jau aiziet uz gaļas veikalu. Kā, nav? Tikai gaļa vien - Lattelecom ir melojis, meloja vienreiz, tātad melo visu laiku. Labs iesākums sižetam.

2. Dekoderis 39Ls ar kartiņu.
-Es arī gribu Starta paku pa tādu cenu.

3.Vietējie televīzijas speciālisti.
-Tie ir sertificēti, lai uzstādītu un testētu Lattelecom iekārtas? Vai tikai Bauskas kaktu bodīte, kas taisa TV. Negribu piekasīties ar tiem specialistiem, jo nezinu vai NP tos vienkāši nav kā aitiņas iekļāvis savā apmelnošanas kampaņā. Nav ticamības momenta tehniķu teiktājā, ja nav papīru. Tikpat labi atnākam pie manis un arī Visast nebūs signāla.

4. Pa TV rāda LTV7.
-Jebkuram ir skaidrs, ka skatītos LTV1 un LTV7 nepieciešama metru antena VHF, bet LNT un TV3 decimetru antena UHF, lai nesareģītu stāstu frekvences un diapazonus nepieminēšu.

5. Nav digitālā signāla.
Ja cilvēcinš tikai nopircis metru antenu, lai lūrētu LTV7, tad protams digitālo TV neredzēt kā savas ausis. Digitālā TV ir uztverams tikai ar decimetru antenu. Un var teikt - Analogā tomēr strādā, bet digitālā ne. Būtu pa TV uzlikuši TV3, bet to jau nerāda. Nav decimetru UHF antenas. Smieklīgi.

6. Saimnieki apgalvo - antena laba un ir pārbaidīta.
-Protams laba, bet kas tieši labs? Krāsa? Un kur tad tā tika pārbaudīta? Ķīnā, kad noņēma no konveijiera vai ir pareizi nokrāsota? Vai to pārbudīja iepriekšminētie speciālisti, kuri apgalvo, ka tā ir par zemu? Sviests. Gandrīz kā Delfi rakstiņi no tēmas - Amerikā zinātnieki izdomājuši. Šitā jau nevar. Būtu aiznesuši to vismaz atrādīt Lattelecom pārstāvim. Tad, ja tas to atzītu par derīgu, tad būtu pamats kasīties. Bet nekā...

7.Vajadzīga 10 metrus augsta antena.
-Nesertificēti meistari dzejo par Lattelecom nepārbaudītu antenu. Uz kā pamata 10 metri, varbūt vaiga 100 metrus augstu torni. Izskatītos iespaidīgāk. Galenais, lai pasaka nezaudē ticamības momentu.

8. ...
Pārējo nemaz nepieminēšu. Viena liela anekdote ne raidījums.

Liekas, ka TV3 sāk izmantot Krievijas televīzijas metodes. Bet ko padarīsi - Kas maksā, tas pasūta mūziku! Es Jūsu raidījumi diez vai skatīšos. Šitā iekakāt dvēselē.

Pateicoties Virszemes TV man mājās, Kuldīgas rajonā ir TV5, un tur vismaz ir profesionālāki žurnālisti, kaut vai Andrejs Mamikins, kas vada raidījumu Bez cenzūras. Ir iespēja skatīties ko citu - nevis Jūsu nīdēšanu. Tāpat kā priecājos, ka LNT vietā pārādījāties Jūs - es priecājos, ka ar digitalizāciju parādījās TV5.

Es jau arī varu sacerēt pasakas par Viasat. Un nejau visur to var dabūt un uztvert. Kaimiņienes gaļas veikalā nepārdeva. Ja man pie privātmājas ir lieli koki, vai 11 stāvu māja, kas aizsedz skatu uz pavadoni - Viasat nerādīs. Vai uz šķīvja sasnidzis sniegs utt. Vietējie speciālisti teica, ka vaiga 50 metrus augstu torni - uz kura uzlikt šķīvi. Un speciālu apsildi, lai kausētu sniegu, jo, kas tad 50 metrus augstā tornī kāps. Iznāk, ka man vaiga miljons latus, lai skatītos Viasat. Bet Viasat solīja, ka varēšu. Protaties kauna. Un Jūs sevi sauzat par žurnālistiem.

Katrai tehnoloģijai ir savi plusi un savi mīnusi. Noteikti, ja konkursā būtu uzvarējis viasat, tad iespējams raidījums Nekā personīga katru raidījumu iesāktu ar atgādinātu par to, cik labi ir tad, ja var izvēlēties Viasat Vieszemes TV un Viasat satelītelevīziju.

# ##### 02.03.2010

jā, piekrītu, tam raidijumam ir laikam naudas piegarša, jo es personīgi nelikumību sišetu aprakstīju un aizsūtiju, bet šiem mazākas zives nav pa prātam, pretīgi, , , , , ,

S savējais 02.03.2010

šo vajadzētu nosūtīt uz Apollo un Tvnet, lai palasa plašāks iedzīvotāju klāsts! Žetons autoram! :)

H heh 02.03.2010

laabs! Šo vajag palaist tautās - man ar uzsit asinis šitā demagoģija! Tipa "mēs nejauši atradām mazu mājiņu Bauskā", tagad pērciet viasat.

A Ansis 02.03.2010

esi Tu sūda Lattelekom darbinieks un sūda tava digitālā televīzija !

A Andrejs 02.03.2010

Es raidījumā tikai un vienīgi saskatīju patiesību, jo pašam ir bijusi līdzīga pieredze ar Lattelecom VTV!! Lattelecom tagad kož pirkstos, jo kāds parādīja, kāds viņu dekoderis ir patiesībā. Reklāmās jau viss ir smuki, bet patiesībā tiešām rodas ļoti daudz problēmu ar VTV uzstādīšanu un pielietošanu.
Varbūt Lattelecom vajadzētu savest kārtībā VTV sistēmu, uzlabot signāla kvalitāti, nevis veltīt laiku, rakstot attaisnojošus rakstus sudzibas.lv?

C crusty 02.03.2010

Kas vainīgs, tas bailīgs ;)
Bet ja nopietni, tad arī man no sākuma VTV bija ļoti vājš signāls. Nācās pirkt jaunu antenu par 20 latiem, atkal izdevumi. Tā jau lattelecom tos dekoderus uzceno, paskatieties, cik citur Eiropā maksā tādi dekoderi.

V Viesturs 02.03.2010

Skaidrs, ka autors ir Lattelekom darbinieks! Ak, vai! Apvainojies nabadziņš! Nesāc vēl raudāt! Šitā rīcība, kad Lattelekoms piespiedu kārtā uz iedzīvotāju rēķina izdomāja iedzīvoties, ir vienkārši cūciska! Viņiem ir nospļauties par to, ka Latvijā ir desmitiem tūkstoši cilvēku, kuriem rupji ir nogriezta vienīgā iespēja kaut kā priecēt savu sirdi ar televīziju. Viņiem maizei pietrūkst naudas! Par kādiem 39 latiem var būt runa?! Un vēl lielai daļai jaunu antenu iegādāties! Kāpēc cilvēkiem netika dota pašiem iespēja izvēlēties kādu televīziju skatīties? Skaidrs kāpēc! Tāpēc, ka lielākā daļa kluci uzliktu uz tādu Lattelekom digitālo televīziju, bet tas jau vairs nav labi, jo tad piķis nenāktu! Un, atvainojiet, par kvalitāti, tad rupji sakot, tā pagaidām pamatīgi iesūkā! TV reklāmā aizmirsāt piebilst vienu niansi... Nebūs jāskatās vairs attēls ar "sniedziņu"? Sniedziņš rodas, ja dažādu blakusfaktoru ietekmē, signāla kvalitāte pavājinās, taču TV pārraidi, lai arī sliktākā kvalitātē, var turpināt skatīties. Taču digitālā televīzija, signāla pavājināšanās gadījumā vienkārši pārstāj darboties! Un kā tad ir labāk? Īslaicīgi pieciest neērtības un skatīties pārraidi ar sniedziņu vai neskatities vispār? Jā, ok, es neko nesaku- laba signāla gadījumā, digitālā TV ir kvalitatīvāka par analogo! Bet ne jau visi var atļauties un ne visiem ir pieejams šīs kvalitatīvais signāls.

S Shumins 02.03.2010

Esmu elektriķis nevis Lattelecom darbinieks !!!

Dienu iepriekš gribēju rakstīt sūdzību par Lattelecom, par priekšapmaksas karti.

Saite internetā - http://www.lattelecom.lv/majai/virszemes_tv/prieksapmaksas_TV/

Lattelecom sola: "Lattelecom ir radījis jaunu Latvijā unikālu produktu – priekšapmaksas televīziju, kas darbojas identiski kā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes un ir pieejams bez jebkādām līgumsaistībām."

Gribēju uzbraukt šiem augumā, ka nevar tās priekšapmaksas kartes nopirkt atsevišķi. Nopirku jau vienu dekoderu pa 39Ls, bet nevaru dabūt priekšapmaksas karti - iznāk, ka jāpērk atkal vēlviens dekoders par 44, 50Ls. Un tā par katru jaunumu, kamēr istabā dekoderiem nebūs vietas. Bet Lattelecom forumā admini nosolījās, ka pēc mēneša šo problēmu atrisinās. Tāpēc nogaidu mēnesi. Lai tikai pamēģina piemānīt, būs tāds pats raksts kā par raidījumu Nekā personīga.

Popularitāti nevaiga, tāpēc ierakstu tikai te. Kas zin ko ZZS ierakstīšu likumos. Varbūt nemaz šādas lietas nemaz nedrīkst rakstīt - ieliks cietumā.

S Shumins 02.03.2010

BTW.

Kāds nezin, kur atrodas tās mājas Bauskā?

Gribētos paķert savu istabas decimetru antenu ar patiprinātāju un aizbraukt ciemos. Paņemtu arī savu dekoderi un pārbaudīt to visu pašam.

Tad tiešām vietējie saprastu, ka nav labi ticēt visam, kas tiek rādīts televīzorā. Redzu jau ziņas LTV1 un LNT. Nekā personīga izgudro melīgus šizetus Modern Times Group uzdevumā, lai apmelotu konkurentus un veicinātu Viasat tirdzniecības apjomus. Esmu ar mieru ceļu no Kuldīgas un visus izdevumus apmaksāt no savas kabatas. Tas būtu precidents, kas daudziem atvērtu acis. Jo Lattelecom vietā varējat būt arī Jūsu kompānija. Un kā būtu Jums pašiem, ja melīgi TV raidījumi sacerētu šādas pasakas par Jūsu kompānijām?

L leo 02.03.2010

Nebrīnos, ka ir problēmas ar antenu, man arī bija ļoti ilgi jācenšas uzstādīt tā, lai būtu signāls, jo apkārt ir kalnains un tad sanāca veselu dienu noņemties. Reizēm tagad signāls pazūd atkal.
Bet šo rakstu, visticamāk ir rakstījis Lattelecom pārstāvis, kuram jāaizstāv sava prece. Bet nu ko darīt, ka tādu nekvalitatīvu pārklājumu piedāvajat?

N nonsensus 03.03.2010

Īsa jums, ļauži, atmiņa! Antena nav kabelis - tai darbojas visi tie paši fizikas viļņu izplatīšanās likumi kā senāk, un ja tu dzīvo meteorīta bedrē (vai upes krastā, kā tas ir Bauskā), tad tev ir jāpiestrādā, lai signālu uztvertu. Tas nenozīmē, ka tā tur nav - signāls un pārklājums ir, vajag tikai papētīt, kur koki priekšā, kur no kaimiņu mājas atstarojas utt.

Ja jau te visi uz salīdzināšanu kāri, paprovējiet to pašu VIASAT šķīvi pašrocīgi kaut kur sava malkas šķūņa iekšpusē uzštellēt, arī varēsit sūdzēties, ka "sūds tā televīzija, neko nevaru uztvert"..

K Kasparito 03.03.2010

Lattelecom melo viennozīmīgi.
100% tur ir kaut kas līdzīgs kartelim izveidots, lai vispār uzsāktu šitādu lietu, komisija uzpirkta.
Normālā valstī nenotiktu tā ka puse paliek bez TV, šeit rūpīgi Lattelecom pie nolikuma sastādīšanas piestrādājis.

K Kamis 04.03.2010

Melo vai nemelo, uz to reaali ir pohuj (atvainojos par izteicienu), bet kaa jau mineeja, prikols no zila gaisa izdomaat, ka nu tagad mums ir jaapaariet uz dekoderiem (ciparu televiiziju) paaris meeneshu laikaa, kameer cituviet Eiropaa to var izdariit no 3 - 10 gadiem. Un par to cenu, protams, sirmgalvji pleesh matus no galvas domaajot kaa lai ar savu pensiju izvelk, bet nee, peerkam kkadus dekoderus par 39 LS un vel kkadus briinumus klaat. Arii valsts domaa apgadaat cilveekus ar dekoderiem. Nahuj pats LTK to nedara? Naudas par maz?
LTK ir meesls, saakumaa izniicina visus mazos interneta provaiderus ar savu optisko internetu, kuru patiesiibaa izmantos kaa alternatiivu savai televiizijai! Tagad vel dekoderu suuds saakas!
Lattelekom, nomirstiet luudzu!

S Shumins 04.03.2010

Aizmirsu pakomentēt tos 3-10 gadus. Visas ES valstis ir apņēmušās analogo televīziju atslēgt līdz 2012 gada 1. janvārim. Vienīgā valsts, kur nebūs digitālās televīzijas ir Polija. Tur tā būs tikai 2015 gadā. Neesat slinki palasiet paši ES ziņojumus, kas pamato kāpēc vaiga atslēgt analogo televīziju.
Un ko domāja Nekā personīga, kad digitālo TV var ieviest 10 gadu laikā. Tikai 2010 gadā? Kārtējie meli?

Un ko tad mēs iegūtu, ja turpinātu analogo apraidi? Vai vēl labāk, varējām turpināt analogo apraidi un papildus vēl digitālo. Tā teikt, lai izpatiktu katram ņaudētājam, maksāsim dubultā. Lielai daļai muldoņu, ja mājās noplīstu TV - tūlīt aizskrietu uz bodi un nopirktu sev plazmas TV 2m pa diognāli. Tāka beidziet muldēt, ka 39Ls ir liela nauda digitālai televīzija. Cik naudu neiegrūžat mašīnā, apģērbā vai jauna mobīlā telefona iegādei. Lattelecom piesaistīja (LVRTC), kas ar konkursu meklēja kādu firmu, kura nodrošinātu digitālās TV apraidi. Nezinu vai (LVRTC) līgumā ir iekļāvis infrastruktūras izbūvi (jaunus torņus) vai iedalījis naudu tiem, kas paši negrib pirkt dekoderus. Un kāpēc no maniem nodokļiem kādam būtu jāpērk dekoders? Lai skatās ārā pa logu uz kaimiņiem, ja reiz negrib to iegādāties.

Drīzāk Viasat uztraucas par to, ka valsts maksā pa Virszemes TV. Lattelecoms loģiski piemet dažus kanālus klāt, un izmantojot valsts apmaksātu apraidi, nopelna 3, 5Ls vai 6, 90Ls par maksas kanāliem. Un tas viss ienāk viņa kabatā, bet visas apraides izmaksas paliek valsts ziņā. Tāpēc arī Viasat sprāgst pušu. Dempinga cenas ar kurām nevar un negrib konkurēt. Domāja latvijā uz lielo kampienu, bet nesanāca. Paskataties TV, kā Viasat cenšas panākt lai likumā iekļauj arī punktu, ka valsts nodrošina bezmaksas 5 kanālus arī par satelītu un kabeļniekiem. Visiem gabaliņu no mūsu nodokļiem.

Taču atceraties, ka Lattelecom 51% pieder valstij un peļņa arī līdz ar to dalās. 51% valstij un 49% TILTS Communications, kas savukārt pieder Sonera Corporations. Bet lietojot Viasat - visa nauda aiziet uz Zviedriju. Lattelecoms ir paēdis un stāv klusu. Esat manījuši kaut vienu reakciju no viņiem. Nē, lai šākāļi rej, viņam tas neinteresē.

Vienīgais, par ko gribēju parunāt ir Nekā personīga un viņu sižets, kur ir tiekai vienīga ūdens liešana. Mūsdienu žurnālisti, galvenais lai citiem interesanti. Žēl, ka sižets, kuru ieliku ir tieši saistīts ar tautās tik nīsto Telekomu. Un tad jau vienalga ko par to kāds stāsta. Galvenais lai tikai sliktu. Vienalga vai tie meli vai nē.
Tā jau pie mums tikai var izpūst baumas par devalvāciju un visi skrien mainīt Eiro. Kauns par savējiem, kas nedomā līdzi tam ko redz TV, bet akli tic visam ko saka.

Bet ir jau arī daudz interesanta ko skatīties internetā, ja atslēgs Jums TV :)

S Shumins 04.03.2010

Korekcija:

Tekstā augstāk: "Tikai 2010 gadā?", bet domāju "Tikai 2020 gadā?"

Kaitina gramatikas kļūdas, kuras nevar izlabot. Vienkārši Lattelecoms noalgoja nepareizo cilvēku, kas pat gramtiku nepārvalda :)

P pole 05.12.2011

Drīz par radio arī maksāt vajadzēs.

P pole 05.12.2011

da labi tie stulbie dekoderi izveidoti tikai tamdēļ lai labi uzspelnītos, 39 ls, tā ir maza summa tādam mēslam? par laimi man ir kabelis un pie tā arī palikšu. Turklāt ne vienu vien reizi man Lattelecom nagli zvanījās un bez maz vai mēģināja piespiest pieslēgt to sūda kasti, mēģinot iestāstīt cik tad tie kabeļnieki ir slikti un kāda viņiem briesmīga kvalitāte! Tas ir normāli? Viņi pat nešķiro kam zvana, kad pastāstiju par to pārējiem ģimenes locekļiem izrādījās, ka zvanījās arī mazajai māsai kurai ir 14 gadi un nagli izsprāšņāja un piedāvāja savu stulbo dekoderi neskatoties uz meitenes vecumu! Jāiemet tā visa lattelecom sūdu komanda aiz restēm!

P.S. Nenoslinkoja un pat piezvanīja ap 7 no rīta, kad vēl guļu, jo darbs sākas 10.