K Kakaja 05.08.2006

Ne tut vi soveta sprashivaete... Zdes tolko te, kogo obideli silno... esli hotite uznat - www.nva.lv - zdes spisok firm, u kotorih est licenzija. Polovine firm (daze bolshe) verit nelzja... No, esli sprosite kakoj imenno firme, polu4ite ves totze spisok :) Poetomu, popitajtes zdes ustroitsja... Nu, ili esli hotite, na 14.08.2006 ,mogu vas vzjat vmeste so mnoj v Scotland na krabovuju fabriku... Sam edu 4erez firmu odnu, no ja znaju konkretno ljudej, kotorie rabotali tam v proshlom godu. Stoit vse budet 200Ls + bileti. Esli interesno - pishite: [slēpt]@one.lv

K Kakaja 11.08.2006

Nu, vot takie dela: mi s Vami na etu temu razgovarivali.... Eta informacija opublikovana na saite: www.nva.lv... Preduprezdaju, esli nadumaete ehat 4erez kogo-to, svjazis ili so mnoj ili esche raz so mnoj :)NVA licencēšanas komisijas sēdē izskata klientu sūdzības 2006.gada 25.jūlijā notikušajā Nodarbinātības valsts aģentūras Licencēšanas komisijas sēdē tika izskatītas vairākas klientu sūdzības. Tika konstatēts, ka darbiekārtošanas firma SIA ?Nitro Motors? nepilda Ministru kabineta 2005.gada 5.jūlija noteikumos Nr.491 ?Komersantu ? darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzēju licencēšanas un uzraudzības kārtība? noteiktos licences saņēmēja pienākumus, nenodrošinot kvalitatīvu darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanu. Tādējādi komisija pieņēma lēmumu anulēt SIA ?Nitro Motors? licenci Nr.18 darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Lielbritānijā.

J Janis 26.09.2006

CV Darbs! Nekada gadijuma! Krapnieki!