Zobu balināšana

Tā ir norm cena 100 -140 Ls? Vai tie līdzekļi, ar kuriem balināt mājās pats, ir tikpat iedarbīgi, kā balinot pie zobārsta? Varbūt kāds var ieteikt Jelgavā, kur labāk to darīt (zobi diezgan tumši, lai gan nesmēķēju, kafiju tēju dzeru 2x dienā)

B butterfly 29.10.2009

Atbildes (16)

S salvator 29.10.2009

Balināt zobus vispār ir kaitīgi.
Nezinu nevienu normālu zobārstu, kurš pats sev balinātu zobus un vēl ieteiktu to darīt citiem.

I incis 29.10.2009

nav brīnums ka zobi brūni ,ja dzer tik bieži kafiju un tēju.vari painteresēties stomatoloģijas institūtā,Rīgā,dzirciema ielā

A anku 29.10.2009

Tikai ne Stomatoloģijas institūtu!
Tur ir cenas kā ārzemēs,strādā ambiciozas čūskas.
Un kādas cenas tiek liktas kursiem!Kurš to var samaksāt?

I incis 29.10.2009

nu cenas ir ne no zemākajām,bet vismaz darbu padara normāli

A anku 30.10.2009

Darbu padara normāli, kātad.;DDD
Tās zvaigznes jau nekad nekļūdās, kļūdās tik pārējo privātprakšu ārsti.:))

I incis 30.10.2009

nu nezinu man viņi labi žokļus salika nevaru sūdzēties

K Kalakutenis 30.10.2009

Nah*j zobus balināt? Ja mīlēs, tad mīlēs tādu pašu ar brūniem zobiem. Ja nemīlēs, tad lai iet kārties. Paliksi ap 40 gadiem pavisam bez emaljas un tad sēdēsi un ēdīsi putru. Galīgi aptrakuši!!!

V veselibaunskaistums.lv 30.10.2009

labaakaas zobu pastas zobu balinaashanai - jaunajaa internetveikalaa aptiekaa www.veselibaunskaistums.lv

P Pisiens 30.10.2009

Nu es teikshu galiigs sviests tas ir !! Zobi paliek pēc tam jūtīgi
((( Pats mēģināju rezultāts nav tāds kāds solīja un pazūd baigi ātri !!

I Inese 30.10.2009

Iesaku izvēlēties citu variantu,piem. likt kādu kārtu virsū ,tikai ne balināt ,jo efekts nav ilgāks par gadu un nebūs ilgi jāgaida ,kad emalja pēc vairākām balināšanām būs nost ,tad kariess uz visiem zobiem utt.
Kas attiecas uz balināšanu mājās ,man viena draudzene pamēģināja ,pārcentās un sabojāja visus zobus (kariess pie smaganām) ,tiešām visus.

N neo 30.10.2009

Vso wto ja magu skozatj vam,po povodu etoj problemy.Chistite zuby chawe,i uvideti rezultat,spasibo

E Endija 31.10.2009

Jūs,skeptiķi JUMS nahuj neprasa cik tas ir kaitīgi,vai dārgi
stulbi, or vēl kautkā. ja neprotat atbildēt uz konkrētu atbildi tad neatbildi!
Tie jau nav tavi zobi!

A albis 01.11.2009

davai es tev pa 50 lvl to zobus izdauzisu nevajadzes balinat.bus letak pasam ,ja gribi pa leto vari lengano pazlembaat ar prieku palidzesu.

B butterfly 02.11.2009

nja. paldies par atbildem. No manis : Man nevajag lai mani mīl, piedienīgs vizuālais tēls vajdzīgs darbam (tāpat kā uzvalks) . Zobus tīru regulāri, bet pēc 30 g. tie diezgan strauji sāka dzeltēt - ārsts teica, ka tāda zobu struktūra.
Atradu privātu ārstu, izmēģinās tikai augšžokli, 40 Ls. Pēc procedūras uzrakstīšu kādi rezultāti, gan jau kādam interesēs.

4 4uk4a 04.11.2009

parstaaj piipeet zaali!!!

B butterfly 04.11.2009

Jelgava, Dambju iela 4. Nebija dārgi (40 Ls augšžoklim), ārste strādā veikli, akurāti, izstāsta visu par zobu kopšanu pēc balināšanas, iedod līdz zobupastu 1. nedēļai. Man personīgi pakonsultēja par zobu stāvokli vispārībā, un bez maksas izlaboja nelielu vizuālu defektu zobam. Procedūra nav īpaši patīkama, bet tas individuāli, mani rezultāts ļoti apmierināja (zobi gaišāki par 2-3 toņiem)

Pievienot atbildi