Vai čakarēšana?

Kāda jums pieredze kam bijusi darīšana ar esf projektu jauniešu garantijas caur nva? Es pieteicos. Darba devējs uzaicina uz interviju jāstrādā 8 h ka projekta paredzēts 5dienas nedēļa un pirmajā mēnesi sola tikai 200€ algu pēctam 300! Pēc projekta saprotu man pienākas 556€ pirms nodokļu nomaksas tātad uz rokas pie 400, kam ir bijusi darīšana ka jūs rīkotos mana vieta?

E Elīza Lase 22.03.2016

Atbildes (4)

č Čupakabra 27.03.2016

Vai nav vienkāršāk pajautāt tai NVA filiālei, kura tevi norīkoja uz pasākumu? Dabūsi precīzu atbildi. Cik man zināms, jauniešu garantijās ir vairāki apakšprojekti, katrs no tiem atšķiras. Vai tev pašai ir skaidrs, kurā tu piedalies?

C CHoms 14.07.2016

Nav vērts tādos pasākumos piedalīties. Reiz pirms daudziem gadiem man bija līdzīga situācija, kad caur NVA dabūju darbu, kur man bija jābūt normālai algai caur ES finansējumu. Rezultātā, uzņēmējs algu maksāja mazāku un to pašu bez nodokļiem. LV uzņēmēji nav mainījušies: kā apzaga darbiniekus, tā turpina to darīt. Ne visi, protams, bet loti liela daļa.

L Leo123678 27.07.2016

Pateicoties NVA garantijām, man bija iespēja strādāt vasaras darbu un nopelnīt naudu skolai.

L Leo123678 27.07.2016

Paldies! Salvja un Normunda.

Pievienot atbildi