sūdzība

kā pievienot sūdzību ?

V vil.cei 22.12.2013

Atbildes (5)

A Arturs Zageris 26.12.2013

Firma D.C.S Moverleader.lv ir krapnieki apmanija uz naudu konkreta persona Aleksejs Cernovs kont. tel. 29569554 strada ljoti negodigi!!! summa kuru neatdeva 400ls un nav vinam profesionalie kraveji tie pat ne oficiali strada un maksa vins 200ls menesi par tadu darbu adrese krasta 99a vai austuves 3a

E es77 29.12.2013

drogas ir riktigs bardaks seviski sigulda tc sokolade neviens negrib stradat biezi mainas cilveki skiet kad ir diezgan slikts kolektivs man liekas ka vaina ir jamekle kur augstak veikala vadiba biezi ir jastrada virstundas un brivas mainas nevar rekinaties ar savu brivolaiku

A Andža 29.12.2013

Pasūtiju telefonu 220.lv, atsūtija telefonu kas neder mūsu reģionam (telefons nav lietojams). Veikals telefonu paņēma atpakaļ, bet naudu solija pārskaitīt. Jau divus mēnešus nav ne naudas ne telefona.

Labvakar, Andža! Lūdzu precizējiet un atsūtiet mums Jūsu pasūtījuma nr. vai arī e-pastu/mobilo nr., ar kuru veikt pasūtījums, lai varam pārbaudīt, kāpēc neesat saņēmis naudu! Pēc noteikumiem, ko paredz atteikuma tiesību punkts 4. http://220.lv/lv/t/atteikuma-tiesibas

220.lv ir pienākums 10 dienu laikā izskatīt atteikuma pieprasījumu un atmaksāt Pircējam no tā saņemtos maksājumus ne vēlāk kā 30 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas.

Ļoti gaidīsim no ziņu - sūtiet to uz [slēpt]@220.lv un iepriekš jau atvainojamies!

K Kikucis 07.01.2014

Gribētos zināt vai ir normāli, ka 30.decembrī ieved Dobeles slimnīcā cilvēku ar lauztu gūžu un vēljoprojām nav uztaisīta operācija?:(

Pievienot atbildi