стоит ли идти работать в Elkor PLAZA ?

стоит ли работать в Elkor PLAZA ?в тех отдел?!какая зарплата,какое отношение к работникам?интересует мнение работников,а не шутов местных.

C chezz 02.07.2013

Atbildes (3)

K K-m 05.07.2013

Я думаю будет лучше, если ты отзвонишся в Элкор, и там уже договоришся о встречи, где тебе расскажет об условиях на работе, заработной плате и т.д.

V victor 10.07.2013

Vai jums ir nepieciešams kredīts? ja jā, mēs piedāvājam aizdevumu ar likmi 3% apmērā 5000 līdz 100, 000, 000.00 ieinteresētai personai vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: [slēpt]@globomail.com

nosaukums
valsts
summa
telefons
ilgums

atbildēt ar šo info

Z Zinātāja 03.09.2013

Oficiāli maksā mazu algu, līdz ar to finansiālā stabilitāte nekāda, sociālās garantijas zemas... Krievu vadība, nerūpējas par darbiniekiem. Tikko vienu meiteni atlaida - pirms tam bija labi - liela alga uz rokas, bet tagad - kāds būs bezdarbnieku pabalsts? Un atlaida dēļ nieka...pirms tam izmokot ar papildus maiņām kā suni.

Pievienot atbildi