Šī nav sūdzība

Šī nav sūdzība.
Tā kā vēlos iestāties autoskolā gribēju uzzināt kādu viedokli par autoskolām Berģi, Vanags un Credo. Kura būtu labāka. Varbūt varat ieteikt kādu labu pasniedzēju un braukšanas instruktoru?

D Daiga 03.02.2009

Atbildes (5)

A Andris 03.02.2009

Vislabākās autoskolas ir tās, kuras ir vismazāk populāras un nodarbības notiek kultūras namos, skolās utl. pats esmu nokārtojis visu salaspilī, pat nezinu kā firma oficiāli saucās, bet gan es, gan firmas īpašnieks (pats īpašnieks ir arī instruktors)- bijām apmierināti. Visu var sarunāt, tiesības dabūju pēc 2 mēnešiem un 10 braukšanas stundām.
Jebkura autoskola kas sevi reklamē ir dārgāka jo tu pats maksā par tās reklāmu . Iesaku atrast kādu no paziņām, kas ir mācījies tādā, vai vismaz uzzini, vai tāda autoskola ir licenzēta.

V viliss 03.02.2009

A/skola Berģi laba, kas centrā, labs pasniedzējs. instruktori...labāk varbūt atrast savējo pēc ieteikuma.

J J 04.02.2009

Varu ieteikt autoskolu Vanags, pati tur mācijos gadu atpakaļ, nekādu sūdzību, labi pasniedzēji un ļoti paveicās ar instruktoru.

A Autovaditaja 05.02.2009

Ari es macijos autoskola Vanags, un varu teikt visu to labako par so skolu.Visus eksamenus nokartoju ar pirmo reizi!Teoriju macijos pie jautra pasniedzeja Rudolfa, bet brauksanu pie gudra un loti saprotosa instruktora Mara Znotina!Vienkarsi kolosali cilveki!Lai izdodas Tev veiksmigi atrast sev tikamu skolu un tikt pie auto vaditaja apliecibas!!!

I indra drīle 12.02.2009

es esmu par CREDO uz aspazijas bulvāra...tur ir fantastiska teorijas pasniedzēja Tatjana!!! kundze, kas ir gan aktrise, gan labs pedagogs, gan arī ir labas latviešu valodas prasme...un hhhumors! mūsu stundas bij superīgas!!!

Pievienot atbildi