Sadzīves trokšņi

Labdien!
Sakiet lūdzu, kas notiek manas mājas Staiceles ielā 1, korp. 2 trešās kāpņu telpas zonā, dzīvokļi 73 – 108? Dobji dunošas skaņas tā, it kā monotoni strādātu kāds agregāts vai akustiskās skaņu iekārtas. Kur kaut kas tāds notiek – pagrabā vai kādā no kāpņu telpas dzīvokļiem, jo māja ir ļoti visus trokšņus un aromātus sienām caurlaidoša? Pati esmu trešās stāva 83. dzīvoklī. Troksnis nav skaļš, jo ir attālināts, bet ilgstoši tas ir traucējošs. Kā pa dienu, tā vakaros.
Cienot
Skaidra Deksne

S Skaidra Deksne 09.01.2023

Atbildes (2)

C Creationwiki 19.01.2023

Pēdējā laikā bieži un daudzviet ir dzirdamas dažādas ļoti nepatīkamas un traucējošas skaņas, gan pa dienu gan pa nakti.

S Sudzibas.lv Admin 20.03.2023

Sazinieties ar mājas pārvaldītāju vai namu pārvaldības uzņēmumu, lai pārbaudītu, kas varētu būt trokšņa avots un ko var darīt, lai to novērstu.

Pievienot atbildi