Reklāmas piedāvā aizdot naudu visu viņa vajadzībām

Labdien, kungs un kundzeNosaukums David Ferere īpaši sniedzējs dzīvo Francijā, man aizdot, lai kurš tas ir nepieciešams, ar procentu likmi tikai par 2% līdz 3% summas Sellon manu lūgumu un summa svārstās no € 500 € 450,0000. Pateicamies, ka sazinājāties mani uz manu e-pastu: vai pa tālruni [slēpt]@yahoo.fr; 0562589856. Es gaidu jūsu apmierinātību.

D davide 06.10.2011

Atbildes (5)

K Krotow 07.10.2011

Manējo sagaidīsi, kad beigsi nodarboties ar lohotronu un pazudīsi no interneta.

L Likumsargs 12.10.2011

Nevajag atsaukties uz šāda tipa vēstulēm!
Te taču skaidrs redzams, ka kāds no Nigērijas ir kaut kur uzodis adresi www.sudzibas.lv un neiedziļinoties, kas tas par portālu liek iekšā sludinājumu, jo reāli tas ir sludinājums.
Domājiet reāli! Kurš īsts aizdevējs liks savu sludinājumu portālā, kas domāts sūdzībām!?
Secinājums viens - KRĀPNIEKI!
Nevajag atsaukties uz šādiem tekstiem. Šie teksti taču tulkoti ir ar google tulkotāju, jo ja būtu tulkojis dzīvs cilvēks, tad tas teksts skanētu pavisam citādi!

A Addrienne 12.10.2011

Rendaig this makes my decisions easier than taking candy from a baby.

C cfvggv 14.10.2011

7QvASD , [url=http://gcakzspzkevp.com/]gcakzspzkevp[/url], [link=http://tbjtynxmylld.com/]tbjtynxmylld[/link], http://fnerpzfjqnkf.com/

K kmhanpp 16.10.2011

W07hkW whhexyvfpcrs