personnel4hotels

Viņi piedāvā braukt uz hollandi skruvet kopa datorkarkasus tas struns patik tads darbs , bet zem šis pasa epasta stav veel 4 sludinajumi un 3 no tiem saucas savadak Jobrec tad tree group un personal4hotels.Raksta Inga liepa teksts ir sekojosSteidzami tiek komplektēta darba grupu darbam datoriekārtu noliktavā Holandē. Darbs ar datora detaļu komplektēšanu, savienošanu, noformēšanu. Galvenās prasības ir angļu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī. Darba pieredze līdzīgā nozarē NAV nepieciešama. Atalgojums GBP 6.20 / stunda;Darba stundu skaits: 40-60 nedēļā;Dzīvesvieta mājā par GBP 65 nedēļā;Darba līgums ilgtermiņa.Darbs Lielbritānijas uzņēmuma labā, tāpēc atalgojums norādīts angļu stērliņa mārciņās.Izbraukšana 1-2 nedēļu laikā.Interesentus lūdzam sūtīt CV uz norādīto e-pastu ar atsauci uz šo sludinājumu.

O Oskars Andersons 10.12.2012

Pievienot atbildi