Par pensijas 3. līmeni

Vai kāds var pateikt, kā laino Swedbankas dabūju atpakaļ iemaksāto naudu 3. pensijas līmenim, jo nevēlos vairs sadarboties ar šo banku?

I Ilga 15.04.2011

Atbildes (7)

T ToILGA 15.04.2011

Par to vajadzēja domāt,pirms maksāt kaut kādos līmeņos.Tagad tev no šis naudas vēl vajadzēs nomaksāt nodokli valstij.Pensiju sagribējusi,ha.ha,ha!To taču viņi paši atklāti pateica jau pašā sākumā,ka tā nauda,ko jūs,muļķi, maksājat pensiju fondos,ir paredzēta izzagšanai.

I Ilga 15.04.2011

Kad nauda ir, tad jau nedomā... Ko Tu muļķei padarīsi... Kā lai no tās ķezas tieku laukā?

T ToILGA 15.04.2011

Atliek vien gaidīt sociālo pensiju un slavēt valdību.Varēji labāk to naudu likt zeķē,būtu vairāk labuma.

A AndrejsDovguško 16.04.2011

būtu jāredz līgums. Nedomāju gan, ka varēs ko attiesāt.
Man arī piedāvāja likt likmi uz 3.līmeni, teicu, ka tik ilgi neviens nedzīvo (nu varbūt kāds).
Tad teica, ka mantinieki dabus. Kādēļ man mantiniekus, kas gribēs ātrāk dabūt mantojumu? :D
Bet viņi piedāvā - pastāv iespējas atteikt. Piedāvā agresīvi - ir iespēja agresīvi atteikt :)

K katt 19.04.2011

Man ir 3.pensiju līmenis SEB Bankā, kad pārgāju uz ar savu algas kontu uz citu banku SEB man piedāvāja arī pensiju līmeni turpināt tur,bet izņemt gan jūs varat tikai noteiktajā vecumā manā gadījumā tie ir 45.gados:) Atsakaties no bankas un rakstat iesniegumu par pensijas līmeņa pārlikšanu jaunajā bankā.

L Linda 19.04.2011

no 3. līmeņa atteikties drīzāk nebūs iespējams (jāizlasa līgums), bet var ar visu uzkrājumu pāriet uz citu banku.

I Ilga 19.04.2011

Paldies visiem par padomu!

Pievienot atbildi