Par internet kaitniecību

Labdien!
Kur var padot sūdzību par internet krāpšanu?
No konta revolut samksātas naudas summas kaut kadiem krāpniekiem tele2.ru un krasplat.
Es griezos revolut atbalsta ar lugumu atsaukt šos maksājumus, man tika atbildēts - pagaiiet 7 dienas kamēr maksājums bus pabeigts, pēc tam noformēsim atgriešanu. Noformēju atgreišanas lapu - tika atbildēts - pagaidit 30 diena ja pardevejs (krāpnieciskas saits) neatbides - atgrezisim naudu. Pārdevējs atbiedēja (tele2.ru un krasplat) bija atsūtiti kaut kadi čeki. Pēc tam bija atbiedēts griezties policija. Kada policija un kur var griezties šajā situācijā?

I IV-S 21.03.2020

Atbildes (4)

I I_S 25.03.2020

Ludzu atbildes pec butibas. Un punktu vacejus un reitinga vacejus(macbeton) ludzu neatbildet.
Sudzibu var padot ari uz sudzibas.lv aktivistu (macbeton)

Oskars Oskarsons 05.04.2020

Iekāp vilciena vagonā un brauc uz Krieviju prasīt par visādiem tele2.ru un Krasplat)

I I_S 06.04.2020

Es par vilcienu nejautaju, es jautaju par internet krapniecibu un loti respektabelu banku revolut. Un visadus Oskarsonus ludzu neatbildet.

J Julija Julija 01.06.2020

ok