Pants

Man ir tads jautājums, ja man ir darba līgums uz nenoteiktu laiku, vai man vajag nostradāt vel mēnesi, ja es gribu aiziet prom no darbas? Un priekšniece draud atlaist ar pantu. Pat nezinot ar kādu pantu.

N nikolj77 24.12.2015

Atbildes (5)

č Čupakabra 26.12.2015

Atver Darba likumu . Ia nav papīra formātā, internetā http://www.lbas.lv/upload/stuff/201102/dl_ar_kom.pdf un sameklē 114.pantu (222.lp.)/ . Iesniegumā norādi tieši to. Tālākais kā nu puses vienojas. Lai izdodas.

Likumsargs 27.12.2015

Darba likumā ir pants, kurš nosaka, ka darbiniekam ir jābrīdina darba devējs mēnesi iepriekš. Tāpēc darba devēja prasība mēnesi nostrādāt ir pamatota un likumīga!

č Čupakabra 30.12.2015

Darba likumā ir gan 100.pants (pēc paša vēlēšanās un mēnesi iepriekš), gan 114. - kā vienojas. Gadījumā, ja cilvēks pretendē uz bezdarbnieka pabalstu, labāks ir 114.

D detektivi29709250 26.01.2016

mierīgi ej prom un neņem galvā tos salmu draudus

Pacco_al 27.01.2016

Ja strādā uz tirgus tiešam droši vari iet projām, bet ja normālā uzņēmumā, no kura pēc tam ceri saņemt atsauksmes, tā gan darīt nevajadzētu.
Protams uzņēmums noziņos VID, ka esi atlaists pēc Darba devēja iniciatīvas "ar pantu" un ja pretendēsi uz Bezdarbnieka pabalstu, būs sarežģījumi.

Pievienot atbildi