Uzdot jautājumu

Jautājumi

Interlux Travel

Gribēju pajautāt par Interlux - šobrīd tieši plānoju pirkt ceļojumu pie viņiem, bet nekādu informāciju nemāku atrast. Ja reiz šeit jau esat viņu ierakstu izņēmuši (es nezinu, kāds bija ieraksta saturs), tad varbūt zināt ko vairāk - vai ir droši tādiem pārskaitīt savu naudu? Mājas lapā rakstīts, ka darbojas no 2005.gada, bet nekādu atsauksmju nav nekur par viņiem. No pieredzes zinu, ka mazie tūrisma tirgus spēlētāji mēdz norādīt nepilnu tūrisma paketes cenu, lai cena būtu gana atraktīva un...

covax 19.11.2015
Komentāri 1 Ceļojumi

Par aviobiļetēm

Vēlos uzzināt noteikumus par aviobiļetēm:1.Kādos gadījumos un ka ir iespējama datumu maina nopirktajai biļetei2.Ja neizmantoju biļeti lidojumam turp,vai mana biļete lidojumam atpakaļ ir derīga,ja nav,kāds ir pamatojums,kur par to iepriekš iegadajoties biļeti es varēju izlasīt,uzzināt?3.Vai iespējams biļeti turp-atpakaļ samainīt tikai "viena virziena",vai par to ir jāmaksā?

Pe petrovna 15.11.2015
Komentāri 0 Ceļojumi

Ārstu maksas pakalpojumi

Labdien! Man kādreiz apm. 1984. G bija kr. Kājas apakšstilba 3a un 3b pak. Apdegums. Visu laiku strādāju un nebija sūdzības par apdegušo kāju, bet s. G. Okt. Man pārkāpjot dēlu kaudzi nejauši aizķeru ar kr. kājas priekšpusi viena dēla aso kaiti un tika nobrāzta ada kājas priekšpuse. Parasti tādiem sīkumiem nepievērsu uzmanību, jo parasti brūces sadzīst ātri, tomēr šoreiz abas brūces apm 4 - 5cm lieluma negribēja dzīt, tāpēc aizbraucu uz traumatoloģisko institūtu pie dr., bet reģistratūra man...

Braukšanas instruktors

Lūdzu iesakiet sakarīgu braukšanas instruktoru,kas apmāca uz automātisko atrumkarbu!

Snore Terminator - pret krākšanu

Vai kāds ir lietojis "Snore terminator" pret krākšanu? Vai tiešām palīdz? Paldies

Sūdzības izdzēšana

Nav ne jausmas, kā izdzēst sūdzību. Varbūt kāds var palīdzēt?

Hesburger

Man kad es iegāju Hesburgerā es pasūtīju vienu vrapu man tajā vrapā bija sapelējusi vistas fileja ,Siguldas- Hesburgerā .

Darbs ārzemēs

Julija [slēpt]@gmail.comKādas atsauksmes par šo personu, piedāvā dažādus darbus ārzemēs, pieņemt aicina Rīgā, Skolas ielā? Maksa par iekārtošanu laikam bija 150 EUR. Lūdzu palīdziet, varbūt beidzot kāda normāla sakarīga firma ir.

Krāpšana

Kā un kur var iesniegt sūdzību par naudas izspiešanu no ārzemju iedzīvotāju (BENINA)

Kupetas ausis

Sveiki vai kāds vel zin kurs vetārsts kupe ausis ?

Ma Marikrusa 22.10.2015
Komentāri 1 Dzīvnieki

Vivus

Es paņēmu kredītu vivus 300lati, nu jau maksāju 2gadi, un šomēnes sanāca tā ka nevaru atmaksāt viņu noteiktajā datumā zvanīju un teicu ka mēneša beigās samaksāšu 40 eiro iekavēto un nākamos 40eur bet viņi man atteica ka tā nevarot, ko man darīt ja palikuši kopsummā pāris mēneši līdz janvārim pa 40eur un tagad mani liks paradniekos vai bliezis procentus virsū? [slēpt]@inbox.lv.lv

Par savu sūdzību dzēšanu.

Sakiet lūdzu, ja sakarā ar sūdzību, problēma ir atrisināta(novērsta), pastāv iespēja savu sūdzību dzēst ?

An anatoly7 15.10.2015
Komentāri 1 Būvniecība

Domas Spēks SIA

Добрый день!Подскажите, кто лечился или что-то знает о медицинском учреждении "Domas Spēks" . Знаю, что лечат методом гомеопатии. Можно доверять?Помогают ли?

Prūšu iela 4

Labvakar! Sākām īrēt dzīvokli Prūšu ielā 4,palasījām komentārus un sabijāmies!!! Vai vēljoprojām neatgriež drošības naudu,pat ja atdod dzīvokli labā stāvoklī un vai komunālie maksājumi ir kosmiski augsti?

Sia Modulis /Kрустпилс 75

Mожет ли модулис не подключить отопление(за долги дома) при этом с августа берёт аванс за отопление по 22евро(и известили жильцов об отключение стояков)

Zobārsts Jelgavā

Vai kāds zin kādu labu zobārstu Jelgavā?

Дом

Что за отстойная фирма работает на Таллинас 83? Галина.

Ci CIA 02.10.2015
Komentāri 1 Būvniecība

Bruno Zipps-Keres

день добрый ,скажите пожалуйста Bruno Zipps-Keres, это разводняк или реально через него уехать в Норвегию ?? спасибо большое

Naudas aizdevums!

Sveiki!Es vēlos zināt vai aizdevums no privātpersona ir prātīga lieta?Man ir nepieciešams aizdevums pāris tūkstošu apmērā, priekš firmas, lai nebankrotētu. Vēlos zināt vai ir kāda privātpersona ar kuru var noslēgt aizdevuma līgumu.Ja kāds spēj palīdzēt ar jebkādu informāciju būšu pateicīgs. [slēpt]@gmial.com

Sia NEO Logistic

cto vi mozete skazatj o kompanii NEO Logistic?