Uzdot jautājumu

Jautājumi

Naudas izkrāpšana

Naudas izkrāpšana Kā apturēt automātisko vip pagarināšanu no numura 1819?

XPR Solutions - XPR Solutions/ Подскажите что за конторка?

XPR Solutions/ Подскажите что за конторка? Ищу где заказать разработку сайта. Нашел всяких разных много. Есть кандидаты - исполнители и время подгорает. Пока из самых адекватных эти - XPR.LV Solutions. Понравилось что сами приехали и все по полочкам разложили. Правда цена может и укусить. Отзывов не нашел. Может работал кто с ними? Спасибо.

Freyja модельная студия

Freyja модельная студия Хочу пойти в модельную студию Freyja, отзывов таковых не нашла, может кто - то был там? Что скажете?

D DaniellaS 29.07.2016
Komentāri 0 Foto

Celtniecība

Celtniecība Serenato Sia Man jautājums, vai kāds ir strādājis šai firmā, kura šobrīd veic celtniecības, remonta darbus strādiņu slimnīcas jaunajā korpusā? Vēlētos dzirdēt atsauksmes...Un vai nav krāpnieki uz naudām.

E es es es 29.07.2016
Komentāri 0 Meistari

Tele 2 - Tele 2 Обман

Tele 2 Обман Что за нафиг? Нахожусь здесь две недели и продлеваю ваши фигню на месяц за четыре евро и мне каждый раз ровно через неделю просят пополнить кредит и услугу!!! Вы разводите так????? Я перехожу в Бите

Rama / Indo European

Rama / Indo European My dear friends. My humble request to you all. Don't come to Latvia for studies and don't trust the Indo-European educational consultancy services. Don't trust any agencies to study in Europe ( ‪#‎LATVIA‬ ) ... try it on your own. Advance wishes for your bright future. *Note: ‪#‎Better‬ ‪#‎apply‬ ‪#‎for‬ ‪#‎some‬ ‪#‎other‬ ‪#‎good‬ ‪#‎countries‬...‪#‎Avoid‬ #LATVIA. Here you won't treat as a student.they need our money, purely they are money minded people. They (Both University and...

Sia Acorn - Jautājums

Jautājums Sveiki, gribēju pajautāt vai kādam ir pieredze, caur Acorn uz Uk viesnīcām braukt strādāt. Kādi apstākļi, algas, dzīvošana?

Krāpnieka mekle

Krāpnieka mekle Būšu pateicīgs tam cilvēkam kurš sazināsies ar mani" Krāpnieka" Artūra Mūrnieka meklēšanā,viņš dzīvo Liepājā.mans tel. nr.22489519

Norbygg.com/ Intresē cilvēku pieredze sakarā ar šo firmu - Bail vai nav krāpniecība

Bail vai nav krāpniecība Labdien vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo firmu? Darba iekārtošana Islandē-iedeva man adresi firmas nosaukums norbygg, (visticamāk Island klēju sakarību,ka firma šeit saucas vislande, kādreiz visticamāk saukusies SIA Norbigs. Itkā cilvēki tur strādājot daudz braucot un braucot,varbūt ir kāds kas tur jau strādā caur viņiem uz vietas,jo komentāri un atsauksmes dalās! Kāds var padalīties ar pieredzi vai arī iedot kādu kontaktu un varam sazināties parunāt,kas kur kā, jau iepriekš pateicos...

E edzus333 08.07.2016
Komentāri 7 Celtnieki

Protēze kājai

Protēze kājai Vai kāds invalīds var padalīties pieredzē un atsauksmē saistībā ar kājas protēzes izgatavošanu???LV ir septiņas firmas,kuras izgatavo protēzes,kā izvēlēties īsto firmu??? Kur labāki meistari,kvalitatīvāk izgatavo???

Sia grifico regulari krapj darbiniekus, neizmaksajot algas. -

Strādājam firma Grifico, firma nodarbojas ar tā saucamo darbinieku uzmešanu. Regulāri maina cilvēkus, ņem darboņus no ss.lv, jo tur vel viņus visi nepazīst. Taka ja gribat par brīvu strādāt, droši dodaties uz firmu Grifico ?

Kāds ir saskāries ar Skursteņslauķa Jāņa Vaska krāpniecību? - Krāpšana

Krāpšana Lūdzu atsaukties cilvēkus kuri būtu arī saskārušies ar Jāņa Vaska /Jānis Vaskis/ krāpniecību, viņš ir no dobeles puses, skursteņslauķis, Mūsu gadijumā paņem lielu naudu, lai veiktu skursteņu pārbūvi un visu laiku atliek savu ierašanos lai veiktu darbu!? Domāju ka tādam cilvēkam būtu jaatņem skursteņslauķa sertifikāts.

Megatel - Mobilie sakari Megatel

Mobilie sakari Megatel Vai ir kāds,kas kaut ko var pastāstīt par MEGATEL darbu? Sola lētākas maksas,bet kā ar kvalitāti?

Atslegas

Atslegas Labdien griežos ar lūgumu ...ir pazaudetas maśinas atslegas.Vai ir kads no darbiniekiem ziņojis???!!Par atrastam atslegam???Zvanit ludzams uz šo num.25981372

Dino Zoo - Klienta karte...

Klienta karte... Labdien, godātais Dino Zoo klient! Vēlamies informēt, ka Jūsu Dino Zoo pastāvīgā klienta karte ilgu laiku nav lietota. Ja vēlaties savu karti saglabāt aktīvu, aicinām Jūs to izmantot jebkurā no Dino Zoo veikaliem turpmākā mēneša laikā. Ja karti aktīvu saglabāt nevēlaties, Jums nekas nav jādara - šajā gadījumā pēc viena mēneša karte tiks deaktivizēta. Tomēr, ja pēc laika vēlēsieties atsākt deaktivizētas kartes izmantošanu, Jūs to varēsiet darīt, taču Jums tās aktivizācija būs jāveic no...

Vacija

Vacija SIA LatGer consulting Может кто-то поделится опытом с этой компанией по трудоустройству за границей.

Lastmin.lv

Lastmin.lv Vai kāds nevar padalīties ar pieredzi par Lastmin.lv tūroperatoru?

Grāmatas

Grāmatas Cik jāmaksā pa grāmatu riekstiņa gungs

Algas

Algas Kāpēc Valmieras Maximās netiek paaugstinātas algas, lai gan citos veikalu tīklos tas ir izdarīts, algas ir palielinātas gan Mego, gan Top, gan Rimi tīklā. Manuprāt algas paaugstinājums būtu veids kā noturēt strādniekus un ja strādnieki nemainas tik biezi, darbs kļūst kvalitatīvāks.

Где и как?

Где и как? Где и как можно доказать что при покраски автомобиля работники схалтурили (коррозие стало появляться через 2 месяца) кажется что очень уж быстро.