Nikos travel

Vai kāds ir saskāries ar šīs firmas sniegto programmu - stažēties Grieķijas viesnīcās. Gribētu braukt, bet pārāk labi izklausās

A anete 20.05.2009

Atbildes (3)

R Rihards 25.05.2009

Hmm, darbs noteikti vakaros, vēlu vakaros un pa naktīm. 50% aiziet saimniekam, plus maksa par dzīvošanu. Nu nezinu, nezinu. Nolietojums neslikts...

S students 26.05.2009

Rihardam laikam liela pieredze saja jomaa :)
Normala studentu programma. Es gribeju braukt, parbaudiju visu, ko tik vareju, ari atradu studentus, kuri jau aizbraukusi ar Nikos palidzibu, viss OK. Pedeja bridi atradu darbu seit Riga un... brinums musu laikos, vini man atdeva avansa summu, pat neskatoties uz to, ka mana vaina bija, ka nevareju braukt un bija jau ligums ar viniem. Tiesam nebija ceribas uz to, ka kaut ko atgriezis atpakal, bet..Patika, ka laba attieksme, birojs labs, pasa centraa. Visus sikumus, protams, nezinu. Ko zinaju, uzrakstiju.

N Nikolaj 28.05.2009

ari mekleju tos, kas ir atbraukuši atpakaļ.. pakaidam nav isto rezultatu :/ bet tada forša iespeja... izrauties no Latvijas :-) paskatities pasauli! ja kurš no jus zina vairak informacijas, lūdzu rakstiet man u e-pastu

Pievienot atbildi