naudas aizdevēji Čaka ielā 55?

Vai kāds ir aizņēmies naudu no aizdevējiem, kas atrodas Rīgā, A.Čaka 55-547 (546) kab? Atsauksmes?

L laasma.liepa 21.03.2012

Atbildes (5)

W waterhouse 22.03.2012

Laba diena,

Mēs esam sertificēti privātu aizdevumu aizdevējs, mēs piedāvājam nodrošinātos un nenodrošinātos aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un sadarboties ķermeņus zemu procentu likmi 2%. Kāds būtu jūsu aizdevumi

vajadzības, mēs esam gatavi jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu [slēpt]@w.cn~~pobj vai pārlūkot mūsu tīmekļa vietnē: www.waterhouselimited.com iegūtu vairāk informācijas.

Ar laba vēlējumiem

Mr.Donald Curtis

B barons 23.03.2012

nU, KĀDS IR SAŅĒMIS AIZDEVUMU!
ZINU TO, KA NEVAJAG VIŅIEM MAKSĀT NEKĀDAS PRIEKŠAPMAKSAS. jO VIŅI SAVĀC NAUDU UN PRASA VĒL... STANDARTS

G garā 24.03.2012

parakstīsi vekseli, maksāsi milzu %, beigsies viss tiesā.Tā viņi strādā.Peļņa ir no vekseļioem, ne parāda atdošanas.

J jutalita 25.03.2012

man katru dienu nak vestules uz epastu kur lidzigi mr arzemnieki pat lagam nejedz noformulet vardus latviesu valoda-piedava kreditus panemt-uzraiz skaidrs ka krapnieki, ja reiz pat vardu procenti raxta-pacienti, sveicinati-sicinati, ar cienu-ar cenu utt, vnk pasmejos un dzivoju talak:D

L Linda 14.09.2012

jutalita,

Tur viņi neko paši neraksti. Viņiem virtuālā vārdnīca iztulko vārds vārdā līdz ar to arī reizēm sanāk pilnīgi nesakarīgs vārstījums...

garā,
A kā tas ir pelnīšana uz vekseļiem? Viņi tur kaut ko muhļī ar tiem vekseļiem vai kā???

Pievienot atbildi