Mixveikals.lv "Sia Ds Mobile" Interneta Veikals

Sveiki! Vēlējos noskaidrot vai šis interneta veikals mixveikals.lv "SIA DS MOBILE" ir drošs, lai iepirktos ar priekšapmaksu, un vispār viņiem var uzticēties ? Ja kāds gadījumā šeit ir iepircies lūdzu uzrakstiet savas personīgās atsauksmes. Vienkārši man pašam ar pirmo reizi negribas riskēt tomēr paliela summa sanāk.

Marwell 21.10.2017

Atbildes (4)

S Sergey1985 22.10.2017

= tehnoshop.lv ; babysmile.lv ; maxcom.lv, mobilcom.lv, moblive.lv un CITI! Krāpšana, nepiegādā preci, neatmaksā naudu!

B Bijabuus 03.11.2017

Neesat tak slinki,saņematies un aizbrauciet precei pakalj uz veikalu.tā būs lētāk un ātrāk.
Caur int.veikaliem ilgi notiek,liekas ka piegāde notiek ar zirgiem...

B Bijabuus 03.11.2017

Kā viņi izdzīvos ja nekrāpsies?! A jūs nedodat iespēju viņiem nekrāpties,nepasūtat un nepērkat neko pie viņiem,viņi paši iznīks.

N Nick Wayne 21.11.2017

Sutiju no viniem preci (197 eur) ar priekšapmaksu. Viss ok. Solija ka 2 nedelu laika prece bus pie viniem birojaa, bet sanemu preci jau pec 5 dienam. Uz zvaniem atbildeja. Sudzibu nav.

Pievienot atbildi