Latvenergo jaunie skaitītāji

Vai kāds ir saskāries ar latvenergo skaitītāju nomaiņas problēmām? Pēc skaitītāju nomaiņas nepilna gada laikā, mājā ir sadegušas vairākas elektroierīces, summas labošanai nav no mazajām. . . Ko darīt?

B brunete 30.01.2016

Atbildes (16)

K Kočarina Ludmila 01.02.2016

Что делать- ума не приложу!!!! Месяц как поменяли счетчик- ужас! столько электричеством я никогда не пользовалась!!!кроме холодильника- все выключаю.Теперь страшно пользоваться бытовыми приборами!!!

M mado-nn-a 02.02.2016

Как воровали, так и будут нас обворовывать.

G Guntis Jon@ss 02.02.2016

Reālais fakts.... Man arī tādas pašas problēmas!

M maija 05.08.2016

U menja toze samoje .Mesto 1 kw podshitivajut 5 kw itd.A bivaet kazdij mesjac 2 * v mesjac 22 kw rovno .Takogo nekogda nebilo .I schot prehodit za 450 kw .Bliii....kuda ja mogu drug stoko elektr.szech?!!!

J Jezups Ancāns 03.11.2016

a

J Jezups Ancāns 03.11.2016

Ja dati no skaitītāja tiek nolasīti attālināti,tad attālinati tos var arī mainīt,

L Latvenergo Support 05.02.2016

Labdien!
Vēlamies Jums palīdzēt rast risināju, taču jāsaprot, ka katra situācija ir individuāla, tādēļ lai konkrēti rastu atbildi Jūsu gadījumam, aicinām sazināties ar AS ‘’Sadales tīkls’’ klientu servisu: http://www.sadalestikls.lv/lat/klientiem/klientu_apkalposana/kontakttalruni/
Primāri vēlamies informēt, ka elektroenerģijas uzskaite (skaitītājs) nevar radīt pārspriegumu un bojāt elektroierīces, jo tā ir tikai elektroiekārta – mēraparāts, kas uzskaita patērēto elektroenerģiju. Ja tomēr radušās aizdomas par skaitītāja darbību, tad to jāpiesaka pārbaudei, zvanot 80200403 (AS “Sadales tīkls” Klientu serviss).
Aicinām arī izvērtēt iekšējo tīklu (elektroinstalācijas) stāvokli, kas varētu radīt Jūsu minēto situāciju. To var veikt Jūsu izvēlēts sertificēta speciālists. Ja dzīvojat daudzdzīvokļu mājā, tad svarīgi pārbaudīt arī apsaimniekotāja/namu pārvaldnieka atbildībā esošo elektrotīklu (piem., kāpņu telpā).
Jūsu Latvenergo

о Ольга Ольга 16.06.2017

jus vel par atslegto elektribu reķinus sutat,i nemazus protams.ne par ko.tas ir vaspar bespredels...izspiedeji..

N nina danilova 06.02.2016

САМИ ЖГУТ У СЕБЯ В ОФИСЕ ВСЮ НОЧЬ НАПРОТИВ ЮРМАЛЬСКОЙ ДУМЫ У НИХ-КАК СОЛНЦЕ-СОТНИ ЛАМП! И РЕКЛАМКИ ПЕЧАТАЮТ-А С НАС ДЕРУТ НА СВОЮ ЗАРПЛАТУ БЕШЕННУЮ!

Z zix212 07.07.2016

Paldies Latvenergo līniju tīrītājiem par atstāto bardaku Raiskuma pagastā, Gaujas nacionālajā parkā... Sveķupe tika izbraukāta visi zari un bardaks atstāts kā pēc kara.... par tādu darbu man kauns... paldies jums..

A Alberts Kadakovskis 19.08.2017

Tas pats arī Jaunolainē pie Pionieru ielas 10. nu jau vairāk kā pusgadu tīrīja zem līnijas, resnos kokus un zarus saškeldoja aizveda, sīko zaru čupa stāv ieaugusi zālē-sabojāta ainava

L Labais 19.12.2016

Ja latvenergo kabelis iet caur manu īpašumu,konkrēti dzīvokli uz citu īpašumu vai esmu tiesīgs šo kabeli nogriezt?

Latviešu tautas 10.02.2017

Ja nav noslēgts līgums ar Jums, tad atļuts to darīt! Tikai iepriekš jābridinā vinu...

о Ольга Ольга 23.08.2017

Nav nekada individuala situacija,jo daudziem cilvekiem ir drausmigi lielie rekina kad nomainijuši skaititajus.

L Latvenergo Support 06.02.2018

Labdien! Informāciju par viedajiem skaitītājiem aicinām skatīties AS ''Sadales tīkls'' mājaslapā:

Šeit arī dažādas atbildes par tā darbību:

о Ольга Ольга 06.02.2018

Очередная отписка латвэнерго...