Kredīta jautājums

Ja SIA PAUS KONSULTS nodod lietu tiesu daļai, vai tas nozīmē, ka pret mani ir iesākta lieta?

K Kristīne 25.10.2010

Atbildes (8)

J Jana 26.10.2010

Kas ir "Tiesu daļa"? Vai tad Pausam ir šāda daļa? Pirmo reizi dzirdu!
Kontaktējaties ar Kreditoru, nevis Pausu! Paus tāpat kā citi parādpiedzinēji Latvijā darbojas puslegāli un ķer uz muļķi vientiešus!
Kontaktējaties ar kreditoru, ja nevarat maksāt, tad cenšaties atrast kopīgu valodu nenovelkot līdz tiesai!

M marite 28.10.2010

es ar sanēmu e-pastu,ka lai zvanu Pausa pirmstiesas daļai:-))) Ja tajā mājā ir būts,tad no durvīm,kur rakstīts Paus K ārā nāk jauni,rozā panckās ģērbti skuķi;-)) ķer uz muļķi,biedē kā nu kurš tur māk,-nabagi,pelna naudu,jo ir pašnodarbinātie un viņu šefs Katais no diriģenta pārmeties uz parādu piedziņu,daudz apguvis.
Nav tur ne pirmstiesa sdaļas ne kā cita-ir itkai rupja ,pretīga gvelšana un pilns ar vakancēm!!!
nekādā gadījumā nekontaktēties ar Paus K,tikai ar kreditoru!!!!!!!!!

B Bračka 29.10.2010

Beidziet taču vienreiz un sāciet domāt ar galvu!
Ar jebkuru kreditoru var sarunāt! Šitie Pausi un citas iestādes ķer uz muļķi vientiešus!
Pārbaudīju Paus Konsult nodokļu lietu! Būs jābrauc ar pārbaudi! PVN nav samaksāts par pēdējiem 5 mēnešiem. Ienākuma un sociālie nodokļi arī jau labu laiku netiek maksāti! Izskatās, ka Paus Konsult pašu ir jānodod kādam parādpiedzinējam, lai plēšās kā zirnekļi burkā!

J Jayne 17.11.2011

God help me, I put aside a whole aefrtnoon to figure this out.

O ofrfye 17.11.2011

Q6wxbY qpjlfdmnjuby

J jpxzkur 20.11.2011

VljcBR , [url=http://samufbkbnguu.com/]samufbkbnguu[/url], [link=http://kdbhsctvviis.com/]kdbhsctvviis[/link], http://glaghyaggwdu.com/

C cftanrwftt 22.11.2011

jgrUXl wgwxwnuggcyn

F fmdzrth 03.12.2011

nPZ4FS , [url=http://wljanqtjwauv.com/]wljanqtjwauv[/url], [link=http://difpzyodxcqb.com/]difpzyodxcqb[/link], http://mietkzvneton.com/

Pievienot atbildi