Ko šada gadijuma darit vai ir iespeja atgut so naudu

Esmu saskrusies ar pardeveju nejauka situacija sakara ar telefona iegadi kas maksaja 55 euro jo kad baudiju telefons nenolasija visas sim kartes bet tikai vienu lmt aizgaju tani pasa diena atpakaluz lombardu pie pardeveju un izstastiju vins parbaudija un atbildeja ka jaiet visos tiklos atnakot majas parbaudiju velreizbet neka negaja nakosaja diena izstastiju bralim un vins uzreizi pateica ka sim kartes slots ir beikta tapec nenolasa tad nakosaja diena pec darba parbaudiju velreiz un tad jau vairak pat lmt nenolasija gaju atkal uz lombarda izstastiju visu kaneiet nekas vins baudija ilgu laiku un kad beidza tad atbildeja ka nevarot nemt atpakaljo esot 24 h pagajusas un pat neatgrieza ne naudu ne piedavaja citu tas summas vertiba tagat sanak ka esmu vinam uzdavinajusi 55 euro par neko tapec neiesaku iet ko darit sada situacija?

A Aija Mihailova 09.07.2017

Atbildes (5)

L Lietotājs28956 10.07.2017

Vispirms loģiski jāiemācās rakstīt.

Kritiskā 12.07.2017

No Jusu teikta, saprast neko nevar...
Pirms rakstat sudzibu, vajag iemacities rakstit.

B Bitīte 30.07.2017

Tiešām. Nespēju saprast rakstīto. Viss sarakstīts burtiski vienā teikumā. Nevienas pieturzīmes. Nevienas. :o

B BIBIS 18.08.2017

nav ko pirkt zagtas mantas

D Dedos20 06.10.2017

Nu sūdzību gan nevajadzētu likt zem LMT zīmes.Diezvai LMT kādas saistības ar lombardiem !

Pievienot atbildi