Kas tas ir?

Sveiki, nesen saņēmu savā e-pasta adresē vēstuli no Vācijas. Vai varētu kāds pateikt kas tas ir? Vai šai vēstulei ir krāpnieciski nolūki?

"
Sehr geehrte/r Exxxxxxx Xxxxxxx,

unsere Erinnerung blieb bisher leider ergebnislos. Nun bieten wir Ihnen hiermit letztmalig die Chance, den nicht gedeckten Betrag der Firma OnlinePayment GmbH zu begleichen.

Die detaillierte Forderungsausstellung NR823577030, der Sie alle Einzelpositionen entnehmen können, fügen wir bei. Wir erwarten die Überweisung bis spätestens 04.03.2016 auf unser Bankkonto.

Aufgrund des bestehenden Zahlungsrückstands sind Sie verpflichtet zusätzlich, die durch unsere Inanspruchnahme entstandene Kosten von 65,77 Euro zu tragen. Bei Rückfragen oder Anregungen erwarten wir eine Kontaktaufnahme innerhalb von drei Tagen. Um weitete Kosten auszuschließen, bitten wir Sie den ausstehenden Betrag auf unser Bankkonto zu überweisen.

Falls wir bis zum genannten Termin keine Zahlung verbuchen, sehen wir uns gezwungen Ihre Forderung an ein Gericht abzugeben. Sämtliche damit verbundenen Zusatzkosten werden Sie tragen müssen.

Mit freundlichen Grüßen

Rechtsanwalt Jonathan von Kinckelbach".

3 gadus atpakaļ strādāju Vācijā aptuveni gadu, bet nebiju tur kārtojis nekādus papīrus, kur būtu jāmaksā! Un turpat par dzīvošanu utt man no algas norāva uzreiz.

E Esmu Es 17.03.2016

Atbildes (2)

J Joris 19.03.2016

Mūsu atmiņas palika tālu diemžēl bez rezultāta. Tagad mēs piedāvājam Jums šeit pēdējo reizi ir iespēja nokārtot nesamaksāto summu Company tiešsaistes maksājumu GmbH.

Detalizēta prasība Izstāde NR823577030, kuru jūs varat redzēt visus atsevišķus priekšmetus, mēs pievienojam. Mēs sagaidām, ka bankas pārskaitījumu ne vēlāk kā 03.04.2016 uz mūsu bankas kontu.

Saskaņā ar spēkā esošo likumpārkāpumu Jums ir nepieciešams papildus segt izmaksas 65.77 eiro, kas izriet no mūsu izmantošanu. Par kādi jautājumi vai ierosinājumi, mēs sagaidām, lai sazināties triju dienu laikā. Lai izslēgtu palielinājušās izmaksas, lūdzam Jūs pārvedīs uz mūsu bankas kontu nesamaksātās summas.

Ja mēs ierakstījām nekādas izmaksas, norādītajā dienā, mēs būsim spiesti savu prasību tiesā izsniegt. Visas papildu izmaksas, kas saistītas būs jāsedz.

Ar cieņu

Advokāts Džonatans no Kinckelbach ".

E Esmu Es 20.03.2016

Tik daudz es arī iztulkoju google. Tāpēc bija jautājums, vai tā ir krāpnieciskos nolūkos rakstīta vēstule.
Taču šodien man epastā atnāca ziņa, ka tā bijusi spam vēstule, jo man ir savs paypal konta, un ja kautkur esmu norādijis ssavus datus, tad jāvēršas paypal administrācijā ar sūdzību par krāpšanu.

Pievienot atbildi