kapec neizmantot šo iespēju

IERAUDZIJU sludinajumu pavisam nejausi, meklejot papildus piepelnisanas iespejas. Lasot rakstu, kura bija teikts, ka var nopelnit vairakus tukstosus eiro paris nedelu laika, ieguldot tikai 5 eiro, padomaju, ka ta ir karteja mulku kersanas akcija, bet tomer nolemu to izlasit lidz galam un uzzinat, ko man piedava: tur bija teikts, ka janosuta pa 50centiem 10 Interneta-macinu ipasniekiem, kas tiks noraditi zemak. Pec tam jaizsvitro saraksta pirmais macina epasts, japarcel visi epasti pa vienam uz augsu (2. nonak 1. vieta, 3. nonak 2. vieta utt.), rezultata atbrivojas desmita rindina, kura jums jaieraksta savs Interneta macina e-pasts.Tad jus so sludinajumu, tikai nu jau ar JUSU E-PASTU desmitaja rindina, izvietojiet kados 200 dazados forumos. Nekadu bledibu. Nu, tad es padomaju, ka principa jau neko zaudet nevaru ka tikai tos 5 Eiro, un nolemu pameginat. Atveru savu Interneta macinu, parskaitiju visiem akcijas dalibniekiem pa 50centiem un saku izvietot so sludinajumu dazados forumos un sludinajumu vietnes. 3 dienu laika pieregistrejos vairak neka 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinajumu vietnes. Pagaja nedela, ieskatos sava Interneta macina, un ko domajat??? Ienakumu nekadu! Bet citi dalibnieki raksta, ka nedelas laika nopelnijusi - cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domaju, iekritu ka tads mulkis, veloties paris nedelu laika nopelnit vairakus tukstosus eiro pa cik aktivi darbojos. Un partraucu so nodarbosanos, ta ari neizvietojot sludinajumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudejums manu budzetu nekadi neiespaidoja. Vel pec paris nedelam ieskatijos sava Interneta macina, skatos - viens ieskaitijis man 50 centus. Ja, pie sevis nodomaju, visas lietas notiek, nejausi atradies vel viens naivais... Vel pec divam nedelam tomer velreiz atveru savu Interneta macinu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaititi. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro ari ir nauda, kas uz cela nemetajas, kaut ari nav ka citiem dalibniekiem, kas raksta, ka dazu nedelu laika nopelnijusi simtiem eiro. Un pec viena menesa sakas pats interesantakais - mana macina KATRU DIENU saka ienakt nauda, un vel pec 2 nedelam man konta bija jau vairak neka 500 eiro, nopietni, vairak ka 500 eiro! Tad es savu sludinajumu nopubliceju vel vairak neka 150 forumos. Rezultats bija parsteidzoss! Kopuma 2 menesu laika es sanemu 2483 eiro! Un tagad nauda ienak katru dienu, ik pa 15 minutem mana konta tiek ieskaititi 50 centiem.Lidz tam mans ekonomiskais stavoklis nebija visai spozs, un ari piemerotu darbu sev nevareju atrast, lidz uzduros lidzigam rakstam. Es neticeju, ka tas viss darbojas, kamer saku sanemt tik daudz parskaitijumus. Tagad mans darbs ir katru dienu paris stundas padarboties Interneta, un VISS!!! Bet ienakumi tadi, kas daudziem prieksniekiem un vaditajiem pat sapnos neradas! Tagad es jums izstastisu, ka tas viss darbojas un kapec! Es jums apgalvoju, ja izpildisiet precizi visas instrukcijas, kas aprakstitas talak, tad saksiet sanemt daudz vairak naudas neka domajat, turklat ipasi nepiepuloties. Piekritisiet, ka tas ir vienkarsi un pilnigi legali. Jusu ieguldijums ir tikai 5 eiro un loti lielas iespejas uzlabot savu labklajibu. SVARIGI: si nav krapsana, un jus ne ar ko neriskejat, bet tas STRADA! JEBKURA PROJEKTA DALIBNIEKA LABKLAJIBA IR ATKARIGA NO KATRA DALIBNIEKA LABKLAJIBAS! UZMANIBU!!! Izlasiet so vairakas reizes. Izpildiet instrukciju PRECIZI, un jus diezgan labi nopelnisiet dazu menesu laika!!!Sis loti veiksmigi strada, pateicoties dalibnieku GODIGUMAM.1.Solis - registreties paypal.com2. Solis - Naudas parsutisana.Uz katru no siem e-pastiem nadas parsutisanas sadala japarsuta pa 50 centiem seciba no 1. lidz 10. Galvenais nejaukt secibu, savadak visa kede tiks parrauta un sistema nenostradas, tapec esiet uzmanigi un labak ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojosi: 1. [slēpt]@yahoo.co.uk 2. [slēpt]@inbox.lv 3. [slēpt]@inbox.lv 4. [slēpt]@gmail.com 5. [slēpt]@gmail.com 6. [slēpt]@inbox.lv 7. [slēpt]@yahoo.co.uk 8. [slēpt]@inbox.lv 9. [slēpt]@inbox.lv 10. [slēpt]@gmail.comUzmanibu svarigs mirklis!!!Parsutot 50 centus katram macinam tas ir jadara sekojosa veida.Izveloties "Send money" pie parsutisanas veida kur rakstits "Purchase" (zemak bus goods, ebay items un services) japarsledz uz "Personal" sadalu (tad bus rakstits Gifts, living expense, payment owed un other) ir jaizvelas GIFT. Tad netiks nemta nekada komisija Jums un sanemejam. Esiet uzmanigi.3.Solis1. Izveidojiet lidzigu adresi kaari, varat ari nokopet manejo un saglabat(txt formata vai ka jums ertak). Kopetaja teksta izdzesiet no macinu saraksta PIRMO(AUGSEJO ) macina epastu un parvietojiet 2.macinu pirmaja vieta, kuru jus izdzesat, 3.macinu otraja vieta, 4.macinu tresaja, 5.macinu ceturtaja, 6.macinu piektaja, 7.macinu sestaja, 8.macinu septitaja, 9.macinu astotaja, 10. macinu devitaja, bet 10.rindina, kas tagad ir tuksa, ierakstiet SAVA macina epastu!!!2. Izvietojiet savu sludinajumu ne mazak ka 200-300 forumos un zinu vietnes. Atcerieties, jo vairak vietas jus to izvietosiet, jo lielaki bus jusu ienakumi, un sie ienakumi ir tiesi atkarigi no jusu darbibas. Izvietojot savu sludinajumu, nerakstiet "Viegli nopelnit miljonu", "Milziga nauda menesa laika" u.tml., labak rakstit "Vajadzigs menedzeris, alga 1000 Ls menesi". Si sludinajuma izvietosana 200 forumos, pat vismazak apmekletajos, garante jums ienakumus ap 2800 Euro menesi - KA MINIMUMS!!! Tikai 2 menesu laika! Jo vairak izvietosiet, jo lielaki ienakumi (turklat geometriska progresija).http://www.laiki.lv/Irija/darba-sludin%C4%81jumi.aspxATCERIETIES!!! Sis bizness turpina pastavet un uzplaukt tikai, pateicoties DALIBNIEKU GODIGUMAM UN NOPIETNIBAI. Tatad, kad jus sasniegsiet pirmo poziciju, jus sanemsiet vairakus tukstosus eiro tikai ka SARAKSTA IZVEIDOTAJS! Tas maksa tikai 5 eiro un ne visai lielas pules.Galvenais – tas STRADA!!! Dariet to tulit, neatliekot uz ritu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastradat tomer vajadzes. Cilveki ir jaieinterese. To var darit, izsutot vestules un izvietojot sludinajumus specializetajas majas lapas darba mekletajiem, forumos, zinojumu vietnes. Tur viss ir JUSU rokas, ESIET DROSI! Jo neko citu ka 5 eiro jus nevarat zaudet! Katru dienu Latvija rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotaju. Nu, un nobeidzot, patiesam lieliska aksioma - lai kaut ko iegutu, kaut kas ir jadod, bet, lai iegutu vel vairak, ir jadod vel vairak! Parliecinieties par to pasi - veiksmi Jums!!!4. P.S. Noderiga informacija! Ka izvietot informaciju forumos, sludinajumos un citas piemerotas vietas!a.1. Atveram mekletaju:http://www.google.lv/;vai citu mekletajub.2. Rakstam attiecigaja vieta meklesanas frazi: " darbs forums " vai "forums sakt jaunu temu" vai "forums sakt jaunu temu darbs"rakstiet bez pedinam).c.3. Mekletajs atradis tukstosiem lappusu, uz kuram uzklikskinot nonaksiet pie formam, lai saktu jaunu foruma temu. Un nenobistieties, ja peksni taja vieta, kur gribejat ievietot savu sludinajumu, ieraudzisiet vel vienu vai vairakus lidzigus. Tas tikai vel vienu reizi apliecina, ka sis bizness reali darbojas! Mekletajs atradis tukstosiem lappusu, kur klikskis aizvedis jus pie MILJONIEM jaunu forumu temu. Loti piemerotas ir majas lapas, kur atrodas darba sludinajumi:http://ss.lvun lidzigas lapas vai sadalas par pieejamam vakancem. Bet tagad paskaidrosu, kapec jus jebkura gadijuma neko nezaudejat, bet tikai VINNEJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinajumiem iegusu tikai 5 atbildes (loti zems cipars), tatad iegusu 5 Eiro , atrodoties 7.saraksta pozicija. Tagad sie 5 cilveki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinajumus ar mana macina numuru 6.pozicija, un tikai 5 cilveki atbild tiem cilvekiem - jums tas ir jau 13.50 Eiro utt. Nu ko? Vai ieguldisiet 5 Eiro , lai uzzinatu, vai sisistema darbojas?

D driver 05.02.2011

Atbildes (8)

Z Zinaida 06.02.2011

Eta piramida bila populjarna srazu posle raspada SSSR,i millioni ljudei poterjali ogromnie sredstva!

H harijs 06.02.2011

Es labāk ar lāpstu parakšu.

Z Zinaida 06.02.2011

Beri po bol6e,kidai po dal6e,poka letit-otdihai!

H hļopa 06.02.2011

Bļin tevi rokā derētu dabūt! Es jau naudu pazaudēju un cik cilvēkus vēl tu neesi apšmaucis! Gan es tevi sadzīšu rokā! Tas ir tā vērts lai varētu tev pirkstus salauzt lai vairs tādas muļķības nerakstītu!!!

J Jānītis 06.02.2011

Kārtējais lohotrons lētticīgajiem!
Interesanti, cik muļķus šeit šie nomakšķerēs!!!

Z Zinaida 07.02.2011

20 let pro6lo,a ljudi ne poumneli.A zalj.

č Čoms 08.02.2011

Laikam latvieši ir stulbākā nācija uz pasaules.Paši visu ir pārdevuši ārzemniekiem,nu gaida "palīdzību" no nigeriem un visiem pārējiem salašņām,kuri piespēlēs šādus "vieglas peļņas" pasākumus.Dārgie tautieši-paradīze jums beidzās pirms 20 gadiem!

K kazis 09.02.2011

Aizej nošaujies, Driver!