Kaa atteikties no Yesmob pakalpojumiem?

Ka var atteikties no mobila pakalpojuma, kur katru nedelu no konta skaita 1 ls nost.wap.Yesmob.com

J Jolanta 30.03.2009

Atbildes (17)

D Daiga 30.03.2009

Es arī ar viņiem biju sapinusies, jāzvana darba dienās no 9-18 25992539

M Marek 30.03.2009

Kidali, uzmeta mani ari!

E Es e 30.03.2009

Neko neesmu pasuutiijusi un man arii naak taadas sms, uz to nr nevienu man nav izdevies sazvaniit!!

E Es e 30.03.2009

Uz to nr zvanot, man neviens neatbild! Peedeejais sviests!!

I Inita 30.03.2009

Jazvana uz telefona numuru 25992539, pilnīgi noteikti, man izdevās!

. ...kl 30.03.2009

...vai vispēr jānomaina numurs

E Edgars 30.03.2009

Man ari ir tada problema... meginaju zvanit...ir kluda... man draugs teica uzrakstit ar lieliem burtiem STOP un nosutit to uz to numumu.. man 1696... bet man neizdevas(

S Siikaa 30.03.2009

Mana mamma uzrakstija e mailu ar luugumu atcelt uz adresi [slēpt]@lithit.net
Un uzreiz atnaaca veestule kad ir atcelts!:)

S snee 02.04.2009

Zvaniet droši uz to numuru!var sazvanīt:) un uz priekšdienām iesaku vispār nelīst šāda veida adresēs, lai neizģērbtu plikus:D

P pikador 17.04.2009

zvonite na nomer 25992539,vse ok.

G gatis 18.04.2009

vieglaak ir pazvaniit operatoram.. atslegt pakalpojumu un tad iet pie operatora atslegt visus paaugstinatas maksas pakalpojumus.. vispaar man naacaas zvaniit uz angliju un runaat ar viniem.. tad veel suutiit e-pastu ar niknu suudziibu un tad tiku galaa, bet tas bija ar "win porsche carrera" akciju .. MURGS.. NEKAD NEKAD NEKAD nepasuutiet neko kur runaa angliski

K kaimiņš 29.05.2009

Man arī pienāca rēķins no skamera wap.yesmob
nekur neesmu nekur ŗeģistrēujusies par maksu caur mobilo.
Varbūt zvanīt policijai? Vai droši, ka sūtot attiekumu uz [slēpt]@lithit.net šito krāpšanu izbeigs?

kas atlīdzinās izkrāpto naudu?

A advocat 29.05.2009

Viņus vajag sūdzēt tiesā, jo reģistrācija wap.yesmob.lv ir bezmaksas. Rēķins tiek atsūtīts ar novēlošanos par figviņzin kādiem pakalpojumiem. tas ir tāpat, kā jūs ieejot restorānā, pasūtiet kafiju par 1.50LVL, bet to vēl neesiet izdzēris, kā jau piestāda rēķinu 3LVL.

Sarosamies tauta,'piedzenam naudu tiesas ceļā! Figviņzin, cik vēl tur ir apkrāpto..

I ilona 12.06.2009

reaali, taads stulbums, es suutiju sms ar to STOP, bet man vienalga katru svetdienu naak shis meesls. bet juus nezinat, vai ir kaads numurs Latvijaa kur var suudzeeties par shadiem bleezhiem.

O olga 14.07.2009

ludzu man atslekt lai nenem naudu nost katru nedelu ludzu atslekt

M Marina 21.09.2009

U menja ta-zhe situacija - prishel ogromnij schet za telefon - tipa "Paaugstinatas maksas pakalpojumi". Obrashjalasj k operatoru, t.k. telefonom voobshe prakticheski ne poljzujusj!!! Chashe vikljuchen, chem vkljuchen. I, kstati, dazhe rassilka nikakaja ne prixodit! Operator voobshe okazalsja tipa ne v kurse chto takoe YesMob. No chto interesno na ix stranichke (na stranichke operatora) YesMob predstavlen kak portal dlja skachivanij vsjakoj erundi dlja telefona! Kak tak?!? I poluchaetsja - ja nichego ne zakazivala, a denjgi snimajutsja nemalie!
Po visheprivedennim rekommendacijam - zvonila segodnja po tel.25992539 - otkazalasj! Pravda, ot chego, tak i ne jasno... Zhenshina otvetila ochenj ljubezno, skazala, chto vpredj denjgi s tel.snimatjsja boljshe ne budut! Nadejusj, chto tak... :)

N NatalijaCeicane 26.10.2009

ja hocu otkazatsja ot vasih uslug,gde vi snimaete kazduju nedelju 1Ls, jane polzujusj vasimi uslugami.Zvonju na tel.25992539 tam nikto ne otvecaet,operatori vse zanjati.Moi tel.27136134

Pievienot atbildi