Kā kontrolēt savu padoto darbu?

Respektīvi, savus darbiniekus ?

L Liene 29.11.2009

Atbildes (9)

D Darbinieks 29.11.2009

Kas Tu par darba devēju, ja neproti kontrolēt savus darbiniekus!

J juris 29.11.2009

Njā,laikam kārtējā ''ieliktene'',kas absolūti neko nejēdz no uzņēmuma vadīšanas,aiii būs grūti,man žēl Tevis saulīt!

D Darbinieks 29.11.2009

Mjā! Tur jau ir visas Latvijas nelaime, ka vadošajos amatos salien cilvēki, kam nav nekādas poņas no ražošanas.
Man nav saprotama viena lieta: KO LĪST PRIEKŠNIEKOS, JA ZINI, KA NEVARĒSI ŠO DARBU NORMĀLI PILDĪT!

Mūsu problēma ir tāda, ka nedarbojas princips "VAI ES TO SPĒŠU!", bet gan darbojas princips "KĀPĒC NE ES!"

Es vispār pieņemtu likumu, ka augstskolu beigušajam uzņēmumā jāsāk strādāt ir no pašas apakšas un tad iet augšā pa dienesta kāpnēm! Tādiem priekšniekiem, kas no apakšas iznākuši, arī būtu cieņa no darbinieku puses un nevajadzētu kontrolēt šādus padotos, jo šādi priekšnieki perfekti pārzin savu uzņēmumu un ir lietas kursā visās lietās un netaisa lielas acis, kad uzdod jautājumu saistītu ar ražošanu.

Diemžēl es savā 25 gadu darba mūžā tikai vienu tādu priekšnieku zinu, kurš tagad ir uzņēmuma vadītājs, bet sāka kā parasts elektriķis!

Eseseseseseseses 29.11.2009

ja uzdod tik stulbu jautaajumu, tad tev vadosaa amataa vispaar nevajadzeetu buut..

H Hugo Djego 02.12.2009

Tīri tehniski var video novērošanas kameras uzstādīt,tad atlaist darbiniekus,ka nestrādā,bet atslabinās darba laikā.Līdzīgi bija vienā kafijas rūpnīcā .Ja pereizi atceros-Ķekavā. A tur to visu tagad kontrolē importa kungi,kā sacīt jāsaka.

U uu 03.12.2009

Juri,a kas tas par vaardu "ieliktene" un ko tas noziimee? Nekas taads veel nav dzirdeets!

A Archy 04.12.2009

Nevis kontrolēt vajag,bet gan motivēt !

L Liene 07.12.2009

Paldies Tiem kas atbldeja bez rupjībām !

Jautājumu uzdevu nevis, tapec, ka esmu darbadeveja vai priekšnieks. bet gan, jo, man skola uzdots darbs, uztaisīt prezentāciju par šo tēmu.
Un šeit uzdevū, šo jautājumu arī tapēc, lai apkopotu informāciju !

L Liene 07.12.2009

p.s un 'PALDIES'par atbildēm: Darbinieks ; Juris ; Eseseseseseseses