Jautajums

Labdien! Sakiet vai ir kads pasutijis drebes no http://fotki.lv/ru/kristinochka25/851261/ ar epastu [slēpt]@inbox.lv ? Kadas atsauksmes ?

L lauminja78 15.07.2012

Atbildes (4)

S signe 20.07.2012

Briesmīgākais pārdevējs, kādu esmu redzējusi. Komunikācijas nekādas, melo, kavē piegādi par 2-3nedēļām vai vispār nepiegādā. Neiesaku!!! Nekad neatstāju negatīvus komentārus, jo negribās citiem bojāt reputāciju, bet ja ir šāda attieksme, tad cilvēks vienkārši nedrīkst strādāt...

L lauminja78 25.07.2012

Piekritu Signei visaa, uzrakstiju vinai uz noradito e-pastu un jau otro nedelu gaidu atbildi atliek vien domat tapat bus ari ar pasutitam drebem!

H hero 18.10.2012

sveikas meitenes,
nekaada gadiijumaa nedomaajaat suutiit dreebess kas ir saistiits ar e -mail [slēpt]@inbox.lv ( no liepajas), tie ir vien Meli un meli, es jau kaa 4 meene6jus gaidu
un nekaa sola tikai, un tik velk laiku, un attieksme ir drausmiiga, ..tas ir drausmiigi, , ,
es ko kaut ko taadu pirmo reizi dzirdu, taas paardeveejas ir drausmiigas, , veel meegina kautko paarstriideet...meitenes neko nesuutat tur, jo labas lietas maksaa naudu...

O Olga-32 04.01.2013

piekritu visiem!!! jau 4-to meseni nevaru sagaidit diezgan lielu pasutijumu, sakuma bija solijumi, bet tagad vispar neatbild!!!

Pievienot atbildi