Ir kāds info par ekomob.lv?

Vai kādām ir pieredze ar interneta veikalu ekomob.lv? Vēlos pie viņiem pasūtīt preci, bet kad sazinājos ar konsultantu, viņš nespēja man sniegt nevienu atbildi jo izskatījās ka nesaprot latviešu valodu. Kā arī ir norādīts ka var veikt samaksu par pirkumu uz vietas skaidrā naudā, bet konsultants teica tikai ar pārskaitījumu var maksāt un es nevēlos maksāt par preci pirms saņemšanas jo tas veikals izskatās aizdomīgs. Pie viņiem vienīgajiem ir pieejama tā prece kuru es meklēju kas arī rada mazas aizdomas.

Ed edgars112 18.04.2018

Atbildes (1)

Li Liene Avota 22.04.2018

Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/d1V5JN un padari 2018.gadu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis savā dzīvē!

Pievienot atbildi