Interlux Travel

Gribēju pajautāt par Interlux - šobrīd tieši plānoju pirkt ceļojumu pie viņiem, bet nekādu informāciju nemāku atrast. Ja reiz šeit jau esat viņu ierakstu izņēmuši (es nezinu, kāds bija ieraksta saturs), tad varbūt zināt ko vairāk - vai ir droši tādiem pārskaitīt savu naudu? Mājas lapā rakstīts, ka darbojas no 2005.gada, bet nekādu atsauksmju nav nekur par viņiem. No pieredzes zinu, ka mazie tūrisma tirgus spēlētāji mēdz norādīt nepilnu tūrisma paketes cenu, lai cena būtu gana atraktīva un pietiekami zema. Piemēram, ja tā ir grupas ekskursija, tad kaut kas vēl, ticamāk, būs jāpiemaksā pašam (atsevišķas ekskursijas, brokastis viesnīcās vai kāds transfērs vai pat viss aviopārlidojums kā pašreizējā kuponu akcijā ceļojumam uz Gruziju). Ja tā ir atpūta pie jūras, tad jāpēta, kādu viesnīca tiek piedāvāta par zemo cenu un kas konkrēti ietilpst cenā. Manas domas - ja ceļojums plānots tagad drīzumā un ja pats pakalpojums cenas ziņā ievērojami lētāks nekā lielajiem tirgus spēlētājiem (TEZ-tours, Novatours, Go-Adventure, Mouzendis travel, IMPRO, Jēkaba aģentūra u c.) un cenā daudz maz viss ir ietverts, tad es tomēr riskētu. Pirkt ceļojumu labu laiku uz priekšu mazos "kantorīšos" tomēr neieteiktu. RELAKSTŪRES problēmas jau aprakstītas speciālā CEĻAKĀJAS sadaļā, tāpēc arī ar šo it kā palielo uzņēmumu iesaku uzmanīties. Publicēja: user: turist Nov 18, 2015

I Ivan28 30.11.2015

Pievienot atbildi