elektrība

sveiki!Ir radusies diezgan nepatikama situacija musu majas!Katru menesi,tiek veikta uzskaite par nodedzinato elektribu,nekad 10 gadu laika netika parsniegta pat viss lielakaja salaa 1800kW,bet 1.janvari,nu jau 2011.gada rita paskatoties skaititaju bijam shoka,bija nodedzinati 4700kW.Griezamies pie pazistamiem elektrikkiem,visi saka,ka nav verts ar Latvenergo strideties,un jaliekas miera,uzraxtijam iesniegumu,lai sadala summu,un summa tiek nonjemta automatiski.Un ja gadas vel shada nepatikama sajuta,ja skaidri zinam,ka vienkarshi neiespejami ir nodedzinat shadu summu,ir iespeja,ka zeme kads isavienojums,varbut problemas ar skaititaju,elektribu neviens nezog.Ir liela neizpratne par to.paldies!ko darit,pie ka griezties!?

X xbx 17.01.2011

Atbildes (3)

X xbx 18.01.2011

paldies!
noteikti ta ari izdarisim,jo savadak nezinam kadi parsteigumi mums var sagaidit,piemeram nakammeness.

K Knuts 22.01.2011

Neesmu elektriķis, bet nesaprotu kā var būt elektrības "noplūde" -- atskaitot, ja kāds blēdis ir piestiķējis vadu tavam elektropiegādes vadam. Elektrība neplūst kā ūdens.

I ilona 30.01.2011

Man ir stipri līdzīga situācija un pie tam vēl denacionalizēta māja. Saimniekam, protams, ar
skaitītāju, liekas, ka viss ir kārtībā. Latvenergo šajās atrakcijās neiesaistās. Uz šo brīdi
elektroenerģija ir atslēgta. Telpās ir +4 grādi. Sociālais dienests palīdzēt nevar. Tā jau
savā dzīvē neko daudz neesmu nopelnījusi un tagad viss vēl arī sapelēs, jo apsildīšanās
ar gāzi (balonu) nekādu lielu labumu nedod. Varētu padomāt, ka telpās atrodas kāda
pagrīdes ražotne. Lielās problēmas sākās , kad skaitītāji tika izvākti no dzīvokļiem
un uzstādīti kāpņu telpā.

Pievienot atbildi