Eksplotācijas nodoklis

Kāpēc man tagad no 2017. gada būs jāmaksā divtik lielāks eksplotācijas nodoklis par tiem 250 g/km?
bet vispār kāpēc man viņš būtu jāmaksā, es maksāju par degvielu?

D Dāvis Lietkalniņš 15.12.2016

Atbildes (1)

J Julija 03.01.2017

Tev būs jāmaksā tik, cik tiek prasīts par tavu auto, atbilstoši izlaiduma gadam un citiem parametriem.
Jāmaksā būs tāpēc, ka valdība tā nolēma.
Starp citu - variants, ko darīt, ja pēc svētkiem maciņā caurvējš svilpo. Ar loterijām aizraujos jau 5-6 gadus (pārsvarā iegādājos Super Bingo biļetes) un ne reizi šo gadu laikā man tā arī nebija sanācis uzvarēt. Un tas viss līdz brīdim, kad uzgāju loto brokeri, kurš savu klientu – biļešu pircēju interesēs izstrādājis un piedāvā statistikā balstītu aplikāciju (var atrast pēc adreses https://goo.gl/MQAn8g ), kura analizē pēdējo gadu loterijas rezultātus un iesaka skaitļus, kam ir vislielākās iespējas tikt pie laimestiem. Pirmajā reizē, negribēdama īpaši riskēt ar savu naudu, iegādājos 5-6 dažādas loterijas biļetes un no tām laimējošās bija 4. Tīri neslikti, ņemot vērā, ka nekad nebiju laimējis un te piepeši esmu par 850 € bagātāka :) Šobrīd arī, no visām biļetēm, ko iegādājos, 70-80% laimē dažādus laimestus.

Pievienot atbildi