Dāmu autoskola "Glorija"!

Sveiki! Vēlos nokārtot tiesības pēc iespējās atrāk...tikai nezinu,kuru autoskolu izvēlēties! Varbūt kāds var ko pateikt par autoskolu Glorija? Un labprāt uzklausīšu citus padomus!

A Agnese 03.01.2011

Atbildes (9)

I Inese 05.01.2011

Es varu ieteikt Draugu autoskolu,mācījos tur,man patika un 5 nedēļu laikā tiku pie tiesībām,protams,tas prasa laiku un naudu.www.drauguautoskola.lv

L Lasens 07.01.2011

Es pati uzsaksu macibas saja autoskola-Glorija, ar 10.01.11. Man cenas ir pilniba pienjemamas un ari sai autosskolai sekmibas procents ir pietiekami augsts!

I Ivo 09.01.2011

CIK TA AUGSTS IR ?

V Viktors 11.01.2011

Vai tur tas instruktors kuru reklamēja Ella-Macakanakas aŗī strādā?

E essssss 19.01.2011

Pašlaik mācos autoskolā GLORIJA, nu jau tūlīt pēdējā nodarbība. Varu teikt tikai to labāko! Visu pastāsta, izskaidro! Ļoti patīkama gaisotne! Patīk tas, ka, ja netiec uz kādu lekciju, var iet pie citas grupas to noklausīties.
Pasniedzēja Vita-īsi sakot- SUPER!

E essssss 19.01.2011

Ivo: Tikko uzmetu aci- sekmības procents tiešām ir augsts-87.10%

D Diāna 14.04.2011

Es saku, ka šī autoskola ir ļoti, ļoti laba. pasniedzēja ļoti jauka visu paskaidro. Esmu ļoti apmierināta ar šo skolu un visiem paziņām iesaku :) Un tiešām viss ir tā kā mājaslapā rakstīts. nav nekādu slēpto jociņu :) Ej droši un 100%, ka nenožēlosi :)

A anna 14.09.2011

Sekmības procents ir zemāks par zemu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Braukšanu tur laikam noliek retais ...par teoriju jau vispār labāk nerunāsim , jā, vāji, vāji !

L Liene 28.10.2011

Raita, pirms Glorijas apmeklēju divas citas autoskolas - tās gan bija vājas, pasniedzējs monotonā tonī atskaldīja teoriju no grāmatas! Glorijā visu izskaidro vienkārši fantastiski! Arī pasniedzējas dotie konspekti ir ļoti noderīgi.Cita lieta, ja kāds , es atvainojos, nesajēdz, tad tādam neviens teoriju neiedzīs!

Pievienot atbildi