Cik jāmaksā par līguma lauzšanu ar Lattelecom TV?

Nopirku virszemes TV dekoderu un palietoju 5 mēnešus. Sapratu, ka vēlos labāku kvalitāti un vairāk kanālu, tāpēc vēlos pāriet pie cita operatora. Man ir noslēgts līgums uz 2 gadiem ar Lattelecom, taču nekur viņu mājaslapā nevarēju atrast, cik liels ir līgumssods šādā gadījumā, ja es laužu līgumu pirms tiem 2 gadiem? Kādam ir pieredze?

E Enija 20.01.2010

Atbildes (9)

P piektais 20.01.2010

kādi Ls 3600 jau būs,krāj naudiņu! ;)

D derglis 20.01.2010

Nu lētā kurā katrā ziņā nebūs. lasi līgumu, tur vajadzētu būt rakstītam, bet rēķinies, ka lattelecom tevi tāpat vien prom nelaidīs. Pie kada operatora iesi, ja nav noslēpums?

B Baņkieris 20.01.2010

Var iet pie jebkura operatora, tikai ne VIASAT, jo ja uzķersies uz viņu reklāmām, tad nu no tās kompānijas gan prom netiksi tik vienkārši!

N nonsensus 21.01.2010

bija gadījums - cilvēks jau gadu bija klients, gribēja lauzt līgumu, parasti viņiem ir Ls 99 (tas arī līgumā rakstīts), bet tā kā jau gadu bija notusējis ar šiem, šie samazināja līgumsodu - tā teikt, senas draudzības vārdā , heh.. Tā kā zvani 177 un prasi konkrēti.

G gunjita 21.01.2010

99ls

M mīļais 21.01.2010

uz 177 zvani tad, ja tev visa diena ir brīva. jo normāli viņus sazvanīt nekad nav iespējams.
Arī gribēju atteikties no LTC, bet lielais līgumssods lika atturēties. Tad nu tagad gaidu, kad beigsies līgums ar tiem mērgļiem.

P pufa 21.01.2010

izlasi līgumu. ja tur nav minēts- skaidrs, ka neesi uzņēmies nekādas saistības par soda naudām par pirmstermiņa līguma pārtraukšanu.līgumā visam jābūt atrunātam līdz pēdējai vīlei.

E eva 22.01.2010

Es arī gribu atteikties no Lattelecom virszemes tv. nedomāju, ka būs tāda ņemšanās un problēmas,bet attēla raustīšanās un pazušana man ir ikdiena. nevaru normāli paskatīties ne vienu seriālu. no marta nebūs arī tv 3, kuru pārsvarā skatos. bet attur tas augstais līgumsods no aiziešanas, viltīgi jau viņi lattelecom.

M Mellene 12.11.2010

Ligumsods divgadīgam līgumam ir 20 ls ar iekartu atgriešanu.

Pievienot atbildi