BESTWORK/KITESCHOOL

Kiteschool solīja manam draugam darbu Hanovera par apģērbu pakotāju pa 10 EUR stunda, nosūtīja uz desam, kur knapi saņem 5.00 EUR stunda, ko darīt?

Atbildes (2)

V Valdemars K 27.11.2015

Pagaisnedel biju Jobcenter ofisa, tur meitene ar tumsiem matiem man teica, ka vina atverusi jaunu firmu KiteSchool Bestwork un

lai es ejot uz turieni, ka vina it ka visus klientus ta sev piesaista. Biju loti parsteigts, jo iepreiks uz Holandi no Jobcenter veiksmigi

aizbrauca mans draugs un tapec devos ari es. Uz Kite School negaju, bet atnacu pirmdien uz Jobcenter, tad bija tikai meitene ar

baltiem matiem. Izstastiju situaciju, meitene bija soketa, nezinaja, ko izdarija vinas kolege.

Domaju, ka ir vainiga ta meitene ar tumsiem matiem, jo man vina uzreiz nepatika, bija tada nelaipna un divaina.

V Valdemars K 27.11.2015

Pec sudzibas sapratu, ka meiteni ar tumsiem matiem sauc Ksenija Smirnova

Pievienot atbildi