Autoskola Bergi

Par a/skolu BERGI kads k/ko var teikt? Ka tur?

G genrihs 30.03.2009

Atbildes (4)

A Anda 30.03.2009

Tā kas uz Stabu ielas-SUPER. Labs pasniedzējs, instruktori gan tad bija nepārāk.

G Gunars 30.03.2009

Lielisks pasniedzējs. Instruktors? Paarfraazeejot - sliktam braucejam intruktors traucee. Vispaar iesaku - tur vispirms maaca braukt, un tik peec tam nokaartot eksamenu. Tur maaciijas arii daudzi mani koleegji un visiem pozitivas atsauksmes.

: :) 30.03.2009

Ljoti jauka skola. Pati esmu tur maaciijusies. Latviska gaisotne un iemaaca arii labi. Katraa zinjaa so skolu nevar saliidzinaat ar Vanagu vai Mustangu. Sajaa skolaa ir kvalitaate. Instruktori arii paardziivo par katru nenolikto eksaamenu kursantu vietaa, jo tas ir instruktoru gods (savaa zinjaa arii sacensiiba). Nenozeelosiet, ja aiziesiet!
p.s. teoriju ieteiktu maaciities pie R.Priekuļa - ideāls pasniedzējs, izskaidro visu taa, lai pat zaabakam skaidrs!

C CC 14.04.2009

Man gan labāk pie Andra patika teorijas stundas!
Viņš kkā likās, ka labāk iemācija.

Pievienot atbildi