Atsauksmes

Gribētos uzzināt atsauksmes par Rīgas 1. privāto vidusskolu, kas labs, kas slikts...

S skolnieks 06.10.2010

Atbildes (30)

X XX 29.03.2014

Brīdinu visus par šo skolu- meklējiet labāk citu! Iestājos ar lielām cerībām, taču materiāli haotiski, stistēma murgs.. Sākumā viņi mani pievienoja krievu plūsmai, kaut gan pieteicos latviešu plūsmai, pagāja 2 nedēļas, kamēr tiku pie materiāliem latviešu valodā! Pēc tam atkal bija kaut kādas problēmas ar sistēmu, nācās gaidīt, kamēr viņi salabos.. Attieksme arī ļoti neapmierinoša, kolotāji sūdzās, ka pārslogoti, tāpēc nelabojot darbus laikus. Ak, un ieskaites- 2 nedēļu laikā man atnāca paziņojumi par 120 (!!) ieskaitēm!! ! Fizikā 28 obligātās ieskaites, ja tās nenokārto, pie gala diagnosticējošā darba nelaiž. Citi skolotāji uz manām vēstulēm atbildēja krievu valodā, kaut gan es krievu valodu nemāku. Atzīmes tiek liktas ar lieeelu nokavēšanos un neskaitāmiem atgādinājumiem no manas puses, ka būtu tākā laiks izlabot darbus. Pusgadu nomocījos šajā skolā līdz nolēmu meklēt citu skolu. Pārgāju uz Rīgas tālmācības vidusskolu. Pat šo skolu pamest nebija tik viegli, jo viņi kavējās ar sekmju izraksta sūtīšanu uz jauno skolu. Kad šo izrakstu nosūtīja, izrādījās, ka ''piemirsuši'' pierakstīt vienu atzīmi (tas nozīmē, ka man šis mācību priekšmets būtu vēlreiz jāpārliek).. Zvanījos, šie teica, ka par šo atzīmi aizmirsuši, solījās aizsūtīt atvainošanos jaunajai skolai un aizsūtīt īsto izrakstu.. taču tas nenotika.. Man bija katru dienu viņiem jāzvanās un jāpārjautā vai viņi beidzot to ir izdarījuši. Katru reizi aizbildinājās ar citiem aizbildinājumiem kā tādi bērni (visi datori skolā nobrukuši, nevarējuši izlikt sekmes.. vai - elektrība pazudusi uz visu dienu)..
Tagad beidzot tas murgs ir beidzies, jaunajā skolā materiāli un sistēma ļoooti viegli saprotama, patīkami cilvēki, nekādu problēmu.. Tiešām, liels paldies Rīgas Tālmācības vidusskolai. Mācos ar prieku un patiesu interesi.
Vairs nekad neko kopīgu nevēlos ar Rīgas 1. vidusskolu, ne arī ar augstskolām, kas saistītas ar šo skolu.
Pirmo reizi mūžā rakstu sūdzību.. bet nu piedodiet, Rīgas 1. vsk.., nedrīkst tā ''čakarēt'' cilvēkus.. Sakārtojiet savu sistēmu un nesoliet to, ko nevarat izpildīt.

K karmeline 02.04.2014

Es atvainojos, bet vai šī ir tā pati skola, ko es domāju .Rīgas 1.vidusskola, tālmācības iespēja ???Es meklēju atsauksmes un nevarēju atrast.

D Didiididididid 01.02.2016

Nezinu ko visi te raud, es pabeidzu skolu un esmu priecība.

M martasasinis 10.04.2016

šī skola ir daļa no bēdīgi slavenās LBK un EIHSEBA, par kurām pat vikipēdijā ir rakstīts, ka bijušas problēmas.
ļoti neiesaku, jo vadība jau ir tā pati. viņi galvenokārt grib nopelnīt uz to nabagu rēķina kas nevar vai negrib pabeigt parasto skolu.
lai tālmācībā būtu iespējams iegūt labu izglītību un veiksmīgi nolikt eksamenus, vajag ļoti labus video, labi izstrādātu materiālu, taču šī skola ekonomē uz visiem šiem parametriem. tur ir vnk attieksmes problēma.
protams, vini noklusē to ka daudzi, kas iestājas šo skolu tā arī nepabeidz, jo skola reāli maz palīdz! viss ir jadara pašam! daudzreiz arī materiāli trūkst!

A AliHawk 27.05.2016

Sistēmā mēdz būt kļūdas un pirmajā mēnesī, kamēr pierod pie visas sistēmas, viss liekas grūti un liekas, ka slikta skola, bet pēc tam piešaujies un saproti, ka viss ir ļoti labi un arī sistēmai nav ne vainas, vienīgi skolotāji mēdz lēni atbildēt uz e-pastiem, viena skolotāja man neatbildēja vispār, centos divu mēnešu garumā uzrakstīt viņai visur, kur bija iespējams, nez kādēļ neatbildēja. Bet tādā gadījumā var aiziet uz konsultācijām un visu nokārtot, skolai nav ne vainas

L Linda? 24.10.2017

Cik ilgi ir jāgaida lai piekļūtu sistēmai?

Pievienot atbildi