Aizņēmums

Tā kā ir ļoti, ļoti nepieciešams kredīts,vai varat palīdzēt- kāds ir aizņēmies un dabūjis apsolīto naudas aizdevumu no šīs epasta adreses - [slēpt]@inbox.lv? Morāles lasītāji un rupekļi, lūdzu, nerakstiet, jo paši neziniet, kādā dzīves situācijā varat nonākt!

I Ieva 25.03.2011

Atbildes (7)

č Čoms 25.03.2011

Droši vien kādi kārtējie apčakarētāji,par kuriem šeit ir desmitiem sūdzību.Tev nav bagātu paziņu no kā aizņemties?Šeit tiešām var gadīties,ka no tevis nokāsīs pēdējo,nevis tev ko iedos.

K kika 25.03.2011

Bet vai jums nav iespēju saņemt kredītu no zināmām firmām?

I Inga 25.03.2011

Aizdevēju sauc Artūrs Baums. Tādu summu , kas man nepieciešams, neviens neaizdod, jo nepieciešama ķīla, bet man tādas nav. Arī par galvotāju neviens labprātīgi neiet, un es to labi saprotu, kas tad riskēs. Visādi taču gadās- dzīve ir dzīve.

K kika 26.03.2011

Ja tā summa ir tik liela ka ir vajadzīga ķīla tad labāk tādu nemaz neņemt jo procenti būs astronomiski:((

R rrggrgrgr 02.04.2011

es pie vina pieteicos,it ka tikai vajag pases kopiju,nekadu maksu neprasija,nu redzesim vai spele uz to ka cilveks sajutisies priecigs ka viss notiek,vai tiesam aizdos naudu!

E edgars 03.04.2011

un kādam ir kaut kas ar viņu sanācis

M MrExcel 22.06.2011

Es esmu Mr.Excel, Tiesiskā, Cienījams augļotājs. Mēs dodam no aizdevuma
Biznesa Vīrieši un sievietes, kas ir spēkā darījuma, mēs dodam no ilgtermiņa
Aizdevums uz 3-20 gadiem ar zemu procentu likmi 2%,
šo jūs varat arī pastāstiet mums summu, jums ir nepieciešams, kā aizdevumu. Aizdevums tiek dots
mārciņās, un $ USD maksimālais mēs dodam, ir 500,000,000 gan mārciņās un
$ USD un minimālo £ 5000 un USD $ tādēļ, ja tiešām jūs interesē
sazinieties ar mums [slēpt]@gmail.com), lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā iegūt
aizdevumu.

aizdevums