www.sudzibas.lv Qbis Darbs Nīderlandē

QBIS - Darbs Nīderlandē

Labdien.Vēlos brīdināt cilvēkus kas vēlas braukt strādāt uz ārzemēm caur šo aģentūru QBIS.Šī aģentūra ir tikai starpnieks,kas ,,nogrūž'' cilvēku pat īsti nezin kam un uz kādiem noteikumiem,jeb tā ir labi izplānota krāpniecība.Es pats iekritu šīs aģentūras slazdā, kaut esmu cilvēks ar diezgan lielu darba pieredzi ārzemēs.Maija vidū es aizbraucu uz Nīderlandi. Šīs aģentūras darbonis Artjoms ļoti detalizēti izstāstija visu...patstāvīgs darbs noliktavā caur Nīderlandes aģentūru STUWAROOIJ....garantētas 38 darba stundas nedēļā...dzīvošana 4 cilvēki istabiņā....darbs pāris kilometru(varēs izbraukāties ar velosipēdu) attālumā.Nonākot tur uz vietas, tā patiesība bija cita.....aģentūra STUWAROOIJ lika parakstīt līgumu par darba slodzi 128 darba stundas nedēļā...atteikuma gadījumā es būtu palicis uz ielas Nīderlandes nekurienē...dzīvošana 8 cilvēki istabinā...un solījumi, ka darbs būs tuvāko dienu laikā, jo izrādījās ,ka nekāda patstāvīgā darba nav.Par QBIS darba solījumiem STUWAROOIJ aģentūras darbinieki tikai pasmējās...Rezultātā no 18.05.2015 līdz 22.05.2015 man tika piedāvāts 4 darba stundas un protams ka tas nebija nedz tūvu dzīvesvietai, nedz darba pozīcīja ko solīja QBIS...kaut tas bija noteikums lai es piekristu braukt...Braucot atpakaļ uz Latviju ar mani kopā vienā busā brauca tādi paši ,,bēdubrāļi '' un ,,bēdumāsas'' bez naudas ar lielu vilšanos....nēesiet lētticīgi,esiet uzmanīgi ar višām šīm aģentūrām...QBIS ,WESTFLEX ,GP recruitment un tt. Liels paldies tiem šoferīšiem pārvadātājiem ( ne visi , bet ir ) kas atved cilvēkus uz parāda atpakaļ...Nožēlojami, ka Latvijā neviena iestāde stingri necīnās ar šiem itkā legālajiem darboņiem.

Atbilde no Qbis Support Pārstāvja atbilde 21.05.2019

Labdien!
Ļoti žēl, ka Nīderlandē radās problēmas, kuras neizdevās atrisināt. Qbis aģentūrai ļoti svarīgi ir uzturēt sakarus un saziņu arī pēc darbinieka došanās uz Nīderlandi. Bieži vien varam palīdzēt atrast citu darbu un aģentūru. Jums ir pilnīga taisnība - esam tikai starpnieks Jums un Nīderlandes aģentūrām. Šī starpniecība dod mums iespēju nesaprašanās gadījumā vērsties pie Nīderlandes aģentūras un censties palīdzēt Jums. Atvainojamies, ja Qbis pieejamā informācija nepilnīgi atainoja Nīderlandē pieredzēto. Mēs katru dienu strādājam pie tā, lai šādi gadījumi neatkārtotos.

V Van Der Vatenis 05.07.2015

Uz kurieni un kādu darbu darīt brauci?

M Mmmmmmmmmmm 30.01.2017

No Qbis aģentūras esmu ticis uz Nīderlandi, ja tikšu lidz rītdienai no šīs vietas dzivs, tad busu ļoti priecīgs. Jau no paša rīta viss sakas aizdomīgi ar to ka man un vel vienam puisim nebija vietas tur kur mums bija ja nakšņo, tagad abi ar paranoētu garastāvokli gaidam rītu. Pēc tam visu detalizētāk pievienošu lai cilveki nekad neizrautos uz tādu agenturu vai šādu situāciju! Lūdzams lai kads turetu īkšķus par mums.

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.

Qbis Support Pārstāvja atbilde 22.10.2019

Sveicināti! Visas darbā iekārtošanas aģentūras rūpīgi uzrauga Nodarbinātības Valsts Aģentūra. Mūsu darbā iekārtošanas aģentūra ir licenzēta un jebkādu problēmu gadījumā ar mums var sazināties nekavējoties.
Protams, ka darbs caur darba devēju ir stabilāks. Darba aģentūras vairāk ir piemērotas darbam uz noteiktu laiku, īpaši ražošanas un loģistikas sektorā. Tomēr Qbis klienti - Nīderlandes darba aģentūras nodrošina ne tikai darbu, bet arī dzīvesvietu un transportu uz darbu, kas ievērojami atvieglo dzīves uzsākšanu Nīderlandē.
Nenovērtējam Jūsu anonīmo rupjību un nepamatotus apvainojumus. Mūsu atlases speciālisti un uzņēmuma vadība veic godīgu darbu, visa informācija, ko sniedzam, ir pārbaudīta no simtiem cilvēku, kam esam palīdzējuši iekārtoties darbā un atrast ilgtermiņa darba vietas.