www.sudzibas.lv Qbis Slikts serviss, krāpšana

Qbis ağentūra - Slikts serviss, krāpšana

Netērējiet savu laiku sarunās ar śīs aģentūras blozgām. Uzrakstāt kvalitatīvu CV un sūtat pa taisno uz tās valsts aģentūrām kur vēlaties doties. LV aģentūras paņems no jums tikai naudu par to, ka nosūtīs CV jūsu vietā... Esat taču saprātīgi.

Atbilde no Qbis Support Pārstāvja atbilde 21.05.2019

Labdien!
Qbis aģentūras pakalpojumi darba meklētājiem ir bezmaksas. Jums nav jāmaksā ne par dokumentu kārtošanu pirms braukšanas, ne pēc ierašanas Nīderlandē.
Jūs rakstāt pareizi, Qbis ir tikai starpnieks darba meklētājiem un Nīderlandes aģentūrām. Ja vēlaties sazināties pa taisno ar Nīderlandes aģentūrām, to droši drīkst darīt, bet Qbis pastāv, jo ir cilvēki, kas izvēlās šo pakalpojumu izmantot, arī aģentūrām tas ir ērtāk.

Работяга 21.05.2017

Paldies :)

K kaija 26.07.2017

Qbis neņem naudu par darbā iekārtošanu, gudriniek! Iepazīsties ar uzņēmumu, pirms komentēšanas :)

Q q1969915 20.03.2019

Nu ok es tagad busu spamers un sutisu visu dienu cv un beigas mani kaut kur pienems. Un talak? Kur es dzivosu. Masina gulet vai bomzu patversme?