www.sudzibas.lv Puzzli Neapmaksāta alga un atlaišana

AtrisinātaPuzzli SIA - Neapmaksāta alga un atlaišana

Es sāku strādāt šajā uzņēmumā no 19. augusta un nostrādāju līdz 27. augustu. Es tiku atlaista par "Sliktu strādāšanu," ņemot vērā, ka macījos strādāt un nostrādāju 4 dienas. Klientus personīgi uzskatu, ka apkalpoju labi, neskatoties, ka mazliet kautrējos. Darba attiecības beidzās 27. augustā un man palūdza iedot konta numuru, lai varētu atsūtīt algu par atstrādātajām dienām. Ir pagājis jau mēnesis naudu vēl joprojām nav atsūtījuši neskatoties ka vairākkārt ir solījis, ka atsūtīs, bet tas nav noticis. Kad es centos atkārtoti palūgt, kad es saņemšu savu algu, īpašnieks turpināja mani ignorēt neatbildot uz ziņojumiem un zvaniem. Kad sanāca īpašnieku sazvanīt viņš apsolīja, ka atsūtīs septembra beigās, bet rīt jau būs oktobris un alga nav saņemta vēl līdz šim. Izvairaties no Vladimira un Andreja Runca, kas ir šī uzņēmuma īpašnieki un vadītāji. Jo sākotnēj viņi bija ļoti draudzīgi un saprotoši, bet vēlāk parādīja savas īsto dabu.

Atbilde no Puzzli Support Pārstāvja atbilde 02.10.2017

Уважаемая Алиса Иванова (автор клеветы).
Вы ужасный работник торговли. Как я Вам сказал, в последней нашей беседе, цитата: "может вам заняться работой, где не требуется общение с людьми?". За 4 дня я постоянно видел Вас с телефоном в руках, не обращающую внимания, на клиентов. Согласно договору, я в принципе могу первые 3 месяца не объяснять причины увольнения, однако, я доходчиво ее обосновал. Еще и заявление составили что "по обоюдному". Но я не держу на Вас зла. Люди разные.
Всего Вам хорошего и удачи в поисках работы.

PS.
Вас уволили за 1 неделю с трех предприятий (как Вы мне лично сказали в день увольнения)

PPS.
Расчет с Вами был сделан еще вчера рано утром.
_

С уважением,
Андрей Рунц

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Alisa Ivanova 03.10.2017

Я на вас тоже зла не держу но кое в чём согласна, и кое в чём не согласна, как бы не было зарплату я вчера получила, спасибо что хоть сдержали слово.

J juriste 30.09.2017

Darba līgums bija?

A Alisa Ivanova 30.09.2017

Jā, bija

proverka777 30.09.2017

vajag rakstit iesniegumu Valsts ieņemumu dienesta

J juriste 30.09.2017

Un darba inspekciju arī derētu apmeklēt.

proverka777 30.09.2017

2017.gada septembra 26.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PUZZLI" 40103945685" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 1416.81 euro apmērā

Den91 01.10.2017

Привет! Давай мутить?